Latvijā
Kriminālziņas

No ugunsgrēkiem evakuēti četri cilvēki 0


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto – LETA

No ugunsgrēkiem Rīgā un Daugavpilī evakuēti četri cilvēki, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Vakar plkst. 20.17 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Skanstes ielu Rīgā, kur ugunsgrēks bija izcēlies angāra tipa ēka. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ēkā deg vieglā automašīna un servisa aprīkojums 10m2 platībā. No piedūmotās ēkas evakuēti trīs cilvēki. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 22.21.

Plkst. 22.09 VUGD saņēma izsaukumu uz Arodu ielu Daugavpilī, kur piecstāvu dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka uz plīts deg bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens 0,2m2 platībā. No dzīvokļa evakuēts viens cilvēks, kurš nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Plkst. 22.35 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, mēbeles, sadzīves mantas, divi elektrības līnijas balsti, dūmvada dekoratīvā apdare, durvis un paklājs, grīda un siena, divas vieglās automašīnas, siltumnīca un sodrēji trīs ēku dūmvados.

Aizvadītajā diennaktī kopumā VUGD saņēma 50 izsaukumus – 16 uz ugunsgrēku dzēšanu un 29 uz glābšanas darbiem, bet pieci no izsaukumiem bija maldinājumi.

Saistītie raksti
LA.lv