×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
11. februāris, 2016
Drukāt

No ugunsgrēka izglābti septiņi cilvēki

Ilustratīvs attēls. Foto-ShutterstockIlustratīvs attēls. Foto-Shutterstock

Ilustratīvs foto.

Aizvadītajā diennaktī dzēsti 14 ugunsgrēki, cilvēki tajos nav cietuši, bet no ugunsliesmām izglābti septiņi cilvēki, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta apkopotā operatīvā informācija.

Šonakt plkst. 1.50 VUGD saņēma izsaukumu uz Valentīna ielu Rīgā, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka trīsstāvu dzīvojamās mājas pirmā stāva dzīvoklī deg sadzīves mantas 5m2 platībā un blakus esošās telpas grīda 7m2 platībā.

No piedūmotās ēkas ugunsdzēsēji glābēji izglāba septiņus cilvēkus – piecus ar glābšanas masku palīdzību pa iekšējām kāpnēm izveda ārā, bet divus nocēla no ēkas jumta ar trepju palīdzību. Plkst. 4.06 ugunsgrēks tika likvidēts.

Vakardien ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, eļļa, sadzīves mantas, vieglā automašīna, sešas dārza mājas, trīs šķūņi un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens. Platības ziņā lielākais ugunsgrēks bija izcēlies Skultes ielā Skultē, kur 90m2 platībā dega trīs dārza mājas un šķūnis. Izsaukums uz notikuma vietu tika saņemts plkst. 17.54 un plkst. 21.36 ugunsgrēks tika likvidēts.

Līdztekus vakardien ugunsdzēsēji glābēji devās palīgā nelaimē nokļuvušiem dzīvniekiem – Rīgā no kokiem tika nocelti divi kaķi, savukārt Rēzeknes novadā no Rāznas ezerā esošā ledus tika noceltas trīs stirnas, kuras saviem spēkiem nevarēja nokļūt līdz krastam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+