Mobilā versija
+1.6°C
Grieta, Strauta, Rebeka
Pirmdiena, 23. janvāris, 2017
6. maijs, 2016
Drukāt

No upes izceļ noslīkušu cilvēku

Foto LETAFoto LETA

Ilustratīvs attēls

Vakar Daugavpils novadā Dubnas upē noslīcis 56 gadus vecs vīrietis, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Plkst. 21.50 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Ambeļu pagastu Daugavpils novadā, kur Dubnas upē bija noslīcis cilvēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji ieraudzīja, ka trīs metrus no krasta atrodas noslīcis apmēram 56 gadus vecs vīrietis.

Noslīkušais vīrietis izcelts no ūdens un nodots policijai.

Ņemot vēra, ka pavisam drīz tiks atklāta vasaras peldēšanās sezona, VUGD aicina domāt par drošību uz ūdens. Peldēties ieteicams tikai tad, kad ūdens temperatūra ir sasniegusi vismaz +18C0. Pirms peldēšanās ir jāpārbauda ūdenstilpnes gultne, jo ziemas laikā tā var būt mainījusies un uz tās var atrasties dažādi priekšmeti.

VUGD aicina iedzīvotājus nepārvērtē savus spēkus un sezonas sākumā peldēšanas laikam vajadzētu būt īsākam, bet pēc tam, kad organisms ir jau pieradis, peldes var kļūt ilgākas.

Pievienot komentāru

Mēra gaļu var ēst. Bet neļauj. Kāpēc? (11)Uz jautājumiem atbild PVD Veterinārās uzraudzības departamenta direktore Kristīne Lamberga
Draugiem Facebook Twitter Google+