Mobilā versija
Brīdinājums -0.4°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
10. marts, 2015
Drukāt

No Vecmīlgrāvja uz Ādažiem vedīs amerikāņu tankus un bruņumašīnas (Video) (3)

Foto: LETAFoto: LETA

ASV armijas militārās tehnikas izkraušanas pasākums operācijas "Atlantic Resolve" laikā no kuģa "Liberty Promise" Rīgas ostā.

Otrdien maršrutā Vecmīlgrāvis – Ādaži notiks lielgabarīta tehnikas pārvadāšana, informē Nacionālie bruņotie spēki.

Tehnika tiks pārvesta laika posmā no plkst.10.30 līdz plkst 16, kā arī no plkst.19 līdz plkst. 24.

Jau ziņots, ka operācijas “Atlantic Resolve” dēļ, atbalstot ASV armijas 2.kavalērijas pulka nomaiņu ar 3.kājnieku divīzijas 1.brigādi, pirmdien notika lielākā ASV bruņojuma piegāde Baltijas reģionam. Pirmdien Rīgas ostā izkrauti tanki M1A2 “Abrams” un bruņumašīnas M2A3 “Bradley”, kā arī kaujas atbalsta un nodrošinājuma tehnika.

Pirmdien pa ceļiem tiks pārvietota tehnika, kas paliks Latvijā, aģentūra BNS uzzināja NBS.

Pēc Krievijas veiktās Krimas aneksijas pērna gada pavasarī un agresijas Ukrainas austrumos ASV sākusi mācību operāciju “Atlantic Resolve”. Operācijas mērķis ir apliecināt ASV nepārtraukto ieguldījumu NATO dalībvalstu kolektīvajā drošībā, veicinot mieru un stabilitāti Baltijas valstīs un Polijā, norāda Aizsardzības ministrija.

Video – ASV militārās tehnikas izkraušana Rīgas ostā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Я вот всю ночь не спал. Измучался. Снятса негры м танки. Пора мне на вокзал ?

  2. Ko ta video Ušakovs tāds saskābis? Droši vien kremļa tankus sagaidītu daudz priecīgāks?

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (38)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
"Visu slikto atstāju ūdenī." Arī Mairis Briedis iegremdējas ledainajā Daugavā (1)Pieaugušie, mazi bērni, pensionāri – tik kupls cilvēku pūlis šodien bija atnākuši uz 11. novembra krastmalu, lai, slavējot pareizticīgās baznīcas svētkus, gremdētos
Draugiem Facebook Twitter Google+