×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
14. maijs, 2014
Drukāt

No vēstulēm

Foto - Stock.XCHINGFoto - Stock.XCHING

Beidzot kaut kas tiek darīts Latvijas drošības labā. Ieradušies ASV desantnieki,  pastiprināta gaisa telpas un  jūras robežu kontrole. Taču Latvija joprojām apdraudēta  gan no ārpuses, gan iekšpuses. Laiks mosties mūsu drošībniekiem, tad valsts būs pasargāta.

Jānis Korņevs Rīgā

Priekšvēlēšanu aģitācijai tiek atvēlēti milzu līdzekļi. Liekas, ka bez tās partijas šaubās par panākumiem. Tomēr, ja esi bijis labs ilggadējs darbinieks, kāda aģitācija tev vēl vajadzīga! Aicinu vēlētājus ne tikai klausīties priekšvēlēšanu aģitāciju, bet arī novērtēt deputātu kandidātu darbību pēdējos divdesmit gados.

Gunārs Godiņš Smiltenē

Ar “LA” starpniecību gribu izteikt atzinību Latvijas Radio1 kolektīvam, kas 4. maijā – mūsu valsts svētku dienā – savā programmā atskaņoja dziesmas tikai latviešu valodā. Tas bija kā balzams dvēselei. Iespējams, dziesmām trūka izteikta patriotiskā piesitiena, bet tomēr visas bija mums labi saprotamas un jaukas.

Ērika Riekstiņa Kurzemē

Apstākļos, kad latviskās partijas nevis konsolidējas, bet turpina dalīties un vairoties, mūs, vēlētājus, mulsina atziņa, ka nav par ko savu pievienoto vērtību – savu balsi – atdot. Ne tik daudz purināt politiķus, bet aicināt citas mūsu gudrās galvas skaidrot, lai mēs jau laikus prastu atšķirt graudus no pelavām. Jo tad, kad esam apjautuši, kas ir graudi un kas pelavas, parasti ir jau par vēlu.

Jana Kalniņa Priekulē

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+