Mobilā versija
+3.3°C
Anda, Andīna
Pirmdiena, 20. novembris, 2017
15. maijs, 2017
Drukāt

No viena grāvja otrā! 6 zvaigznes, kas uzspļāvušas slaidajai līnijai (2)

1. Keita Hadsone

1no6
1494790837_1

Uzmācīgā ideja būt slaidai un skaistai var padarīt trakas daudzas sievietes, kas tieši šobrīd aktīvi gatavojas vasaras sezonai.
Bet ir tāda dāmu kategorija, kuras samērā ērti jūtas nepavisam ne trauslā ķermenī, un viņas absolūti nesatrauc ne svars, ne kādas liekas krociņas vidukļa rajonā, ne platāki gurni.

Starp citu, piemērus atrast var arī starp slavenībām, kas šķietami vienmēr rūpējas par ārējo izskatu.

Aktrise Keita Hadsone, kas pēc pirmās grūtniecības nometa 35 kilogramus svara, turēja sevi rokās otrās laikā, bet nu pavisam pametusi sevi novārtā un, šķiet, aizmirsusi, cik grūti atgūt smalkas ķermeņa formas. Starp citu, nav teikts, ka kādam vīrietim aktrise tieši šādā
veidolā nepatīk pat labāk!

  1. Keita Hadsone
  2. Dženifera Anistone
  3. Džūlija Robertsa
  4. Dženeta Džeksone
  5. Rianna
  6. Adele

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Skatos un domāju, kad beidzot būs tās resnās bildes, bet neredzu 🙂

  2. Beidzot kaulainās kļūst par normālām sievietēm!

Modes blogere Anabella Flēra: meitene, kuras stilu atdarina tūkstošiModes bloga Viva Luxury autore Anabella Flēra ir meitene, kuras radītie tēli sajūsmina miljonus, bet tūkstošiem meiteņu seko viņas paraugam.
Latviete iemūžina suņus patriotiskās, saviļņojošās fotogrāfijās (20)Henriete Martinsone ir latviete, kura radījusi mīļu, sirsnīgu un aizkustinošu fotogrāfiju sēriju – iemūžinot skaistus suņus patriotiskās, sirsnīgās fotogrāfijās. Henriete stāsta, ka
Draugiem Facebook Twitter Google+