×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
26. jūnijs, 2014
Drukāt

No Zaļās partijas Belēvičs varētu kandidēt Zemgalē, Panteļējevs – Latgalē (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Bijušais Latvijas Zaļās partijas (LZP) Rīgas mēra amata kandidāts Guntis Belēvičs 12.Saeimas Zaļo un zemnieku savienības sarakstā varētu kandidēt Zemgales vēlēšanu apgabalā, bet Aizsardzības ministrijas parlamentārais sekretārs Andrejs Panteļējevs (LZP) Latgalē, aģentūrai LETA sacīja LZP valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars. LZP gan vēl nav noteikusi datumu, kad kandidātu liste tiks apstiprināta oficiāli.

Rīgā ar trešo numuru varētu startēt Saeimas deputāts Māris Kučinskis kā Liepājas partijas pārstāvis, ar piekto numuru Tavars, bet uz otro un ceturto vietu pārstāvji būs jāvirza LZP partneriem. Plānots, ka Kurzemē ar otro numuru startēs Aija Barča un aiz viņas Mareks Segliņš, varbūt vēlēšanās piedalīsies arī pašreizējais Valsts prezidenta kancelejas vadītājs Gundars Daudze. Bez Tavara galvaspilsētā varētu balotēties arī vairāki citi LZP pārstāvji – partijas valdes loceklis Mārtiņš Martinsons, bijušais ilggadējais Talsu novada domes deputāts Alfons Spēks un Rojas ostas pārvaldnieks Jānis Megnis.

Iecerēts, ka Vidzemē ar otro numuru kandidēs Saeimas deputāts Ingmārs Līdaka (LZP), trešajā vietā varētu kandidēt Latvijas Pensionāru federācijas vadītājs Andris Siliņš, pēc tam sekotu bijušais Latvijas Zemnieku savienības Rīgas mēra amata kandidāts Armands Krauze, un kandidātu vidū plānots būt arī Mārim Dzelzkalnam.

Vidzemē no LZP saraksta plānots iekļaut Saeimas deputāti Inesi Aizstrautu, divkārtējo pasaules čempionu motokrosā ar blakusvāģiem un Cēsu novada domes deputātu Arti Rasmani, ilggadējo bijušo Cēsu domes deputātu Andri Mihaļovu, bijušo Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) priekšnieku Aivari Straumi, olimpieti Voldemāru Lūsi, uzņēmēju Valdi Kalnozolu un bijušo VAS “Lidosta “Rīga”” valdes priekšsēdētāju Arni Luhsi.

Plānots, ka Latgalē starp kandidātiem būs parlamenta deputāts Jānis Klaužs un no LZP – partijas valdes loceklis Jānis Trupovnieks, VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” (CSDD) valdes loceklis Jānis Golubevs un Panteļējevs.

Paredzēts, ka Zemgalē otrais numurs būs Belēvičs, pēc tam sekos deputāts Andris Bērziņš (LZS) un labklājības ministrs Uldis Augulis (LZS), kuriem gan vēl jāvienojas par attiecīgo numuru sarakstā, deputāts Juris Vectirāns (LZP), bijusī Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) valsts sekretāra vietniece Inga Štāle (LZP), Bauskas novada deputāts Mārtiņš Ruža (LZP) un Mārtiņa fonda vadītāja Elita Keiša (LZP).

Kā ziņots, 12.Saeimas vēlēšanās Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) saraksta līderi katrs savā vēlēšanu apgabalā būs Augusts Brigmanis, Jānis Dūklavs, Dana Reizniece-Ozola, Kārlis Seržants un Raimonds Vējonis, aģentūrai LETA pavēstīja ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Brigmanis.

Viņš pats būs pirmais Zemgales vēlēšanu apgabalā, zemkopības ministrs Dūklavs kā pirmais numurs kandidēs Vidzemē, Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētāja Reizniece-Ozola būs augstākajā vietā Kurzemes sarakstā, parlamenta deputāts Seržants startēs kā Rīgas saraksta līderis, bet aizsardzības ministrs Vējonis būs pirmais Latgalē.

Saeimas vēlēšanas notiks oktobra pirmajā sestdienā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Arī LZP sarakstu listēs ir ĻOTI “AKTĪVI, PAMODUŠIES KADRI”, kas savā laikā salaida grīstē visu, ko bija iespējams salaist… Ko piemēram ATKAL MEKLĒ Andrejs Panteļejevs, Mareks Segliņš, Gundars Daudze????????? Rojas ostas pārvaldnieks Jānis Megnis vispār jau Rojā ir TUKŠA VIETA, ko viņš gatavojas darīt KĀ DEPUTĀTS?????????? MURGS!!!!!!!!!! Saprotu, ka kandidē Aija Barča, Armands Krauze, Jānis Dūklavs, Dana Reizniece, Guntis Belēvičs! Tad ir viduvējības ar kolosālu MUTI un MĒLES KULSTĪŠANAS MĀKU, bet darbi aizkrāsnē!? Ir sveši uzvārdi. kurus noteikti svītrošu, ja NEKAS par viņiem nebūs zināms tuvāk!?…Kurš numurs kandidātam MAN PERSONĪGI neizsaka NEKO, jo esmu vēlējusi un VĒLĒŠU tos, kuri ir strādājuši, kurus ZINU un kuriem TICU, kaut gan PĀRSVARĀ viņus pēc ievēlēšanas SAEIMĀ KAUT KĀ” NEDZIRD” UN VIŅI VAR SEVI PIERĀDĪT TIKAI RETOS GADĪJUMOS – VIŅUS VIENKĀRSI IGNORĒ, jo viņi valdošajai ELITEI nav piebalsotāji un LAIKAM stāv ceļā ELITES realizētājiem NODOMIEM…

  2. ..tad jau Zemgales aptiekās zāles pret trakumsērgu būs par simbolisku cenu?

  3. Cik man zinams Belevičs ir no Kokneses tur viņam laikam ir vislielaka izredze kļut par lideri.

Draugiem Facebook Twitter Google+