×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
6. jūnijs, 2016
Drukāt

“No zobena saule lēca” izsludina papildizrādi tieši Saulgriežu pusnaktī (4)

Foto: Ieva Lūka, LETAFoto: Ieva Lūka, LETA

Dejas izrāde "No zobena saule lēca" Ķīpsalas hallē.

Ņemot vērā arvien pieaugošo interesi un to, ka biļetes uz dejas izrādi “No zobena saule lēca” 21. jūnijā plkst. 22 tika izpirktas pāris stundu laikā, Kocēnu novada dome organizē papildizrādi – vasaras Saulgriežos tieši pusnaktī, piedāvājot izbaudīt īpašu Saulgriežu nakti Neikenkalna dabas koncertzālē Dikļos, LA.lv uzzināja Kocēnu novada domē.

Biļetes uz papildizrādi varēs iegādāties no 9. jūnija plkst. 12, bērniem līdz sešu gadu vecumam ieskaitot ieeja bez maksas – ar nosacījumu, ka bērns neaizņem atsevišķu sēdvietu.

21. jūnijā ieeja uz papildizrādi pasākuma norises teritorijā no plkst. 23.00, ieeja sēdvietu zonā no plkst. 23.45.

Dejas izrāde “No zobena saule lēca”, meklējot jaunu attīstību, savu brīvdabas formu šogad atradusi Neikenkalna dabas koncertzālē Kocēnu novada Dikļos, vietā, kur 1864. gadā piedzima Dziesmu svētki.

Neikenkalna dabas koncertzālē režisora Uģa Brikmaņa izrādes stāstu Agra Daņiļeviča horeogrāfijā krāšņā uzvedumā paudīs aptuveni 1500 dalībnieku, izrādi muzikāli papildinās Ivara Cinkusa aranžējumi koriem, jo, gluži kā pirmajos Dziedāšanas svētkos, vēsturiskā Neikenkalna apkārtni pieskandinās arī koristu skanīgās balsis. Izrādes tapšanā iesaistījušies gan pieaugušo, gan bērnu un jauniešu kolektīvi no Rīgas un Valmieras, Kocēnu, Burtnieku, Rūjienas, Beverīnas, Naukšēnu, Mazsalacas un Smiltenes novada.

Dejas izrādi “No zobena saule lēca” organizē Kocēnu novada dome. Uzvedumu veido profesionāla komanda: horeogrāfs Agris Daņiļevičs; režisors Uģis Brikmanis; muzikālais vadītājs Kaspars Bārbals, vokālie aranžējumi – Ivars Cinkuss un Zane Šmite, mūzika – bungu un dūdu mūzikas grupa “Auļi”. Projekta producents Edžus Arums (biedrība “TDA Katvari”).

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Jā, mans bērns arī dejos. Esmu šokā, ka tiek paziņots, ka ja vecāki nepiekritīs nakts koncertam, tad bērnu nelaiž arī uz pirmo koncertu! Pat pusdienas bērnam jāmaksā pašam par 3,50, plus vakariņas 3,00. Diez kā Kocēnu dome domā kompensēt bērniem šo visu, ņemot vērā ka papildkoncerts būs par paaugstinātu samaksu.

  2. Brauc un svīsti mēģos, tērē savu laiku, spēkus un finanses, pat ēdamais jāgādā pašam 3,50. Lai Kocenu novada domei normāls piķis ieripotu? Tā jau ir, vislabāko naudu var nopelnīt uz bērnu reķina, viņi nepamanīs ka viņus izmanto!

  3. Gaujarts(Gožār) Atbildēt

    Gribētos redzēt kā Kocēnu novada dome kompensēs dejotājiem papildus koncertu, jo mēģinājumi jau tā notiks 3 dienas pēc kārtas un slodze nebūs nekāda mazā.

  4. Tā jau forši, tik nevienam neinteresē dejotaju domas ne velmes, kur nu vēl pašu mazāko dejotaju… maziem ķipariem entās stundas vairakas dienas japavada meğinajumos un tagad vēl papildkoncerts pusnaktī janodejo!? Ļoti īpašs pasākums… dejotāji ar labdarību nodarbojas kamēr citi uz viņu reķinu pelna naudu!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+