Latvijā
Sabiedrība

Nobraucot no ceļa, bojā gājis automašīnas “BMW” vadītājs 3

Foto-LETA

Vakar Aizputes novadā, nobraucot no ceļa braucamās daļas un apgāžoties, bojā gājis kāds 1972.gadā dzimis automašīnas “BMW” vadītājs.

Kā informēja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākais speciālists Dairis Anučins, negadījums noticis Kalvenes pagastā uz autoceļa Rīga-Liepāja. Vīrietis gājis bojā notikuma vietā.

Vakar ceļu satiksmes negadījumos cietuši četri velosipēdisti un gājēji, informēja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākais speciālists Dairis Anučins.

Vakar Rīgā slimnīcā nogādāta kāda 1951.gadā dzimusi sieviete, kurai uzbrauca kāda 1989.gadā dzimusi automašīnas “Ford” vadītāja.

Savukārt Vangažos 1973.gadā dzimusi sieviete ar automašīnu “Toyota” saskrējās ar velosipēdistu – 1983.gadā dzimušu vīrieti. Pēc negadījuma velosipēda vadītājs nogādāts slimnīcā.

Slimnīcā nogādāts arī kāds 1983.gadā dzimis mopēda “Gilera” vadītājs, kurš Daugavpils novadā, Līksnas pagastā cieta negadījumā, kurā 1975.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu “BMW”, veicot kreiso pagriezienu uz meža ceļu, nepalaida mopēdu.

Tikmēr Olainē mikroautobuss “Mercedes Benz”, kuru vadīja 1956.gadā dzimis vīrietis, nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca kokā. Pēc negadījuma slimnīcā nogādātas trīs mikroautobusa pasažieres – 1968.gadā, 1975.gadā un 1987.gadā dzimušas sievietes.

Vakar par atļautā ātruma pārsniegšanu sastādīts 261 protokols, informēja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākais speciālists Dairis Anučins.

Visvairāk ātruma pārsniegušo šoferu pieķerts Rīgas reģionā, kur sastādīti 120 protokoli. Zemgales reģionā par ātruma pārsniegšanu policija sastādīja 41 protokolu, Latgales reģionā – 40, Vidzemes reģionā – 32, bet Kurzemes reģionā – 28.

Savukārt par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā vakar sodīti septiņi autovadītāji, trīs no kuriem saķerti Zemgales reģionā. Divi iereibuši autovadītāji sodīti Rīgas reģionā, savukārt pa vienam šoferim sodīts arī Vidzemes un Kurzemes reģionā.

LA.lv