Mobilā versija
+9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
4. augusts, 2015
Drukāt

Nobraucot no ceļa, bojā iet cilvēks; Ogres novadā noslīkušais: aizvadītie diennakts notikumi glābšanas dienestos (1)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Jēkabpils novada Rubenes pagastā pirmdien no ceļa braucamās daļas nobraukusi vieglā automašīna, un tās vadītājs gājis bojā, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Bojā gājušais ir kāds aptuveni 50 gadus vecs vīrietis. Notikušā apstākļi nav skaidri.

Savukārt Ogres novada Madlienas pagastā pirmdien ūdenskrātuvē noslīcis kāds 70 gadus vecs vīrietis, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

VUGD speciālisti vīrieša mirstīgās atliekas izcēluši no ūdens. Notikušā apstākļi nav skaidri.

Savukārt Valmierā garāmgājēji pamanījuši un no Gaujas izvilkuši kādu 48 gadus vecu vīrieti, kurš pēdējiem spēkiem turējies virs ūdens.

Kopumā aizvadītās diennakts laikā VUGD reaģējis uz 39 izsaukumiem, no kuriem 15 saistīti ar ugunsgrēkiem, bet 22 – ar dažādiem glābšanas darbiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ogres novadā helikopters divas stundas naktī rībināja debesis,lai atrastu piemājas šķūnītī dzīves gaitu izbeigušu sievieti.

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+