Reklāmraksti

Noderīgi padomi, kuri palīdzēs izvēlēties vannas istabas mēbeles0

Publicitātes foto

Vannas istaba nereti ir viena no izmantotākajām telpām jebkurā mājā. Turklāt mūsdienās mājokļu īpašnieki bieži vien vēlas padomāt ne tikai par šīs telpas funkcionalitāti, bet arī dizainu. Dažādu apsvērumu dēļ, aizvien vairāk un vairāk cilvēku izvēlas ieguldīt kvalitatīvās un ekskluzīvās vannas istabas mēbelēs un dekoratīvajos elementos. Ja plānojat iekārtot jau esošu vannas istabu, Jūs varat būt ierobežoti telpas izmēra ziņā, kas var krietni apgrūtināt mēbeļu iegādi.

Izvēloties mēbeles vannasistabai, vērā ņemami vairāki faktori, tāpēc sniegsim Jums padomus, kuri var noderēt, izvēloties mēbeles vannas istabai.

Nosakiet vannaistabas izmēru

Pirms mēbeļu iegādes, nosakiet Jūsu vannai stabas izmēru. Vai tā ir liela vai maza? Kādas ir Jūsu vannas istabas dimensijas – vai tā ir šaura vai plaša? Vannas istabas izmēri un forma noteikti ietekmēs to, kādas mēbeles tajā labāk iederēsies un to veiksmīgāk prezentēs. Veiciet un fiksējiet mērījumus, lai iepirkšanās procesā labāk orientētos lielajā mēbeļu piedāvājuma klāstā.

Iespējams, Jūsu vannas istabas izmēri ir tik specifiski, ka vannas istabas mēbeļu komplekts var pārāk to pārblīvēt, tādējādi Jums būs nepieciešams veikt mēbeļu kombinēšanu pašam. Interneta veikalā 220.lv piejami dažādu izmēru un formu vannas istabu stūra skapīši, piekaramie skapīši, plaukti un plaukti izlietnēm, kuri lieliski atradīs vietu jebkura tipa vannas istabā.

Padomājiet, kas un cik bieži to izmantos

Kad esat apsvēruši vanna istabas izmērus, padomājiet par to, cik cilvēku un cik bieži to izmantos. Vannas istabas mēbeles un funkcionalitāte var krietni atšķirties, ierīkojot ģimenes, pāra vai viesu vannas istabu. No šī faktora var būt atkarīgs, kāda materiāla mēbeles būs veiksmīgāka izvēle.

Ņemiet vērā arī to, vai vannaistabu izmantos mazi bērni. Ja meklējat mēbeles viesu vannas istabai, noteikti varat lielāku uzmanību piešķirt tieši dizainam. Savukārt, ja iekārtojat savas ģimenes vannas istabu, domājiet par materiāliem, kuri ir viegli kopjami un mēbeļu modeļiem, kas ir prakstiski. Dažādas vannas istabas mēbeles iespējams iegādāties https://220.lv/lv/mebeles-un-interjers/vannas-mebeles.

Nosakiet, kāda materiāla mēbeles vēlaties

Laba izvēle materiālu ziņā ir koks. Koks var radīt mājīguma un komforta sajūtu jebkurā telpā. Lai gan sākotnēji, iespējams, var šķist, ka tas nav piemērotākais materiāls vannasistabai, mūsdienās ražotāji piedāvā dažādus risinājumus, kuros šis materiāls izskatās patiešām lieliski.

Koks var būt cenas ziņā dārgāks, tomēr sniegs dabīguma un mājīguma efektu, turklāt to pareizi kopjot, tas ilgi kalpos. Vannaistabā labi iederās arī stikls. Apvienojumā ar citiem materiāliem, piemēram, skaidu plātnes, vannas istabu mēbeļu klāstā bieži pieejami skapīši un plaukti tieši no šī materiāla. Šāda tipa mēbeles plašā dizainu un krāsu sortimentā pieejamas arī interneta veikalā 220.lv. Iepazīstoties ar vannas istabas mēbeļu izejmateriāla aprakstu, raugieties, lai tas būtu mitrumizturīgs.

Padomājiet par mēbeļu funkcionalitāti

Ja esat liela ģimene, tad noteikti katram vannasistabā būs nepieciešams novietot savus vannas istabas piederumus. Šādā gadījumā Jums lieliski piemērots būs vannas istabas mēbeļu komplekts, kurā parasti tiek iekļauts skapītis ar izlietni un dažāda veida skapīši lietu uzglabāšanai.

Ja Jūsu vannas istaba izmēros ir neliela, Jums noderēs komplekts, kurā iekļauti piekaramie skapīši. Tie krietni vien ekonomē telpu, turklāt kombinācijā ar izlietnes skapīti izskatās efektīvi un gaumīgi. Ja Jūsu vannas istabas izmēri ļauj izpausties, varat izvēlēties mēbeļu komplektu, kurā ietverti augstie sienas skapji. Šāds komplekts nodrošinās daudz vietas un varēsiet neraizēties par Jūsu piederumu novietošanu.

Interneta veikalā 220.lv pieejami pievilcīgi vannas istabas mēbeļu komplekti ar augstajiem skapjiem, piemēram, Ipanema un Chelsea.

Padomājiet par mēbeļu dizainu

Kad esat izlēmuši par mēbeļu materiālu un funkcionalitāti, padomājiet par mēbeļu dizainu. Gaišas mēbeles var radīt plašuma efektu mazāka izmēra vannas istabā. Tumšāka vai spilgtu toņu mēbeles labāk iederēsies liela izmēra vannas istabā. Atcerieties arī par apgaismojuma un spoguļu nozīmi. Tie var būtiski ietekmēt Jūsu vannas istabas prezentāciju un kopējo noskaņu.

LA.lv
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Praktiski padomi, kā atbrīvoties no putekļu ērcītēm
6 dienas
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Kā iekārtot bērnistabu, kas kalpotu ilgtermiņā?
6 dienas
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Oktobrī divās Latvijas pilsētās notiks “EHR Krievu Hiti” ballītes
8. oktobris, 2019

Lasītākie raksti

Par svarīgo

OZ
Olafs Zvejnieks
Latvijā
“Naudas trūkums budžetā – tā ir standarta situācija.” Saruna ar finanšu ministru 1
13 stundas
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Kā budžets, tā protesti…
48 minūtes
SD
Sandra Dieziņa
Ekonomika
Kāpēc apstrādes rūpniecība buksē
37 minūtes
LA
LA.LV
Sports
Ostapenko sīvā cīņā sasniedz Luksemburgas turnīra otro kārtu
8 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: Gāja tumsā bez atstarotāja – uz šosejas pie Grobiņas nāvējoši notriekts gājējs
10 stundas