×
Mobilā versija
+8°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
15. decembris, 2013
Drukāt

Nodibina Repšes jauno partiju “Latvijas attīstībai” (19)

Foto: LETAFoto: LETA

Partijas "Latvijas attīstībai" dibināšanas pilnsapulce.

Šodien dibināšanas pilnsapulcē tika pieņemts lēmums par partijas “Latvijas attīstībai” nodibināšanu.

Partijas pārstāve Baiba Fromane norādīja, ka uz partijas dibināšanu ieradušies 214 personas. Par partijas dibināšanu nobalsoja 201 cilvēks.

Biedrības dibināšanas pasākumā ieradušies ekspremjers Einars Repše, Edgars Jaunups, Dans Titavs, uzņēmēji Olafs Berķis, Valērijs Belokoņs, Pēteris Šmidre, bijušais Latvijas Nacionālās operas direktors Andrejs Žagars, bijušais Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs Juris Pūce un citi.

Šmidre pilnsapulcē ieradies kā viesis līdzīgi kā “Ekonomistu apvienības 2010” valdes prezidents Ojārs Kehris. Savukārt balsojumā par partijas dibināšanu cita starpā piedalījās ekonomists Uldis Osis, Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācijas vadītāja Baiba Fromane un Saeimas deputāts Vladimirs Reskājs.

Tāpat pilnsapulcē ieradies bijušais nacionālās apvienības “Visu Latvijai”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) biedrs Emīls Jakrins un atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma SIA “Vides pakalpojumu grupa” padomes priekšsēdētājs Guntars Kokorevičs.

Saskaņā ar likumu partijas dibinātāju skaits nedrīkst būt mazāks par 200.

Partija “Latvijas attīstībai” būs labēji konservatīva partija, kas apvieno profesionālus un pieredzējušus cilvēkus, kam svarīga stabila un ilgstoša ekonomiskā izaugsme Latvijā, uzsver partijas pārstāvji. Partijas mērķis ir iedzīvotāju labklājība, iepriekš informēja ekspremjera Einara Repšes vadītās biedrības “Latvijas attīstībai” pārstāvji.

“Ticam, ka to varam panākt, atbalstot uzņēmīgus cilvēkus un stiprinot Latvijas uzņēmumus – tikai spēcīgi Latvijas uzņēmēji un konkurētspējīgas ražotnes var nodrošināt labi apmaksātas darbavietas. Ir nepieciešama jauna politikas kvalitāte un izpratne – esam par konstruktīvu un racionālu politiku, kas vērsta uz sadarbību,” teikts topošās partijas paziņojumā plašsaziņas līdzekļiem.

Biedrība “Latvijas attīstībai” dibināta 2012.gada martā ar mērķi izveidot plašu un autoritatīvu labēju ideju diskusiju platformu, lai izstrādātu priekšlikumus mērķtiecīgai, ilgtspējīgai un dinamiskai Latvijas attīstībai. Uz biedrības pamata dibinot politisko partiju, paredzēts startēt 2014.gadā plānotajās 12.Saeimas vēlēšanās.

Novembrī par Repšes veidoto partiju uz biedrības “Latvijas attīstībai” pamata gatavību balsot izteica 1% pilsoņu, liecina “Latvijas Faktu” aptaujas rezultāti.

Pievienot komentāru

Komentāri (19)

 1. Cik skaista reklāma! Rītos, vakaros pa tv visos kanālos! Cik gudras runas, cik patiesas! Tik, kāpēc tie darbiņi atšķīrās no runām? Tak , teju, visi šie glumie ģīmīši jau bija reiz pie teikšanas! Gluži, kā Raiņa zosis uz saulaino tāli aicina!

 2. JEDRITVAIKOCIŅ!!!!!!!!

 3. Repse un attistiba. Vai tas nav smiekligi?

 4. bet tad arī (veiksmīgi?) izvēlējies sava kantora dibināšanas datumu: G.Astras leģendārā Pēdējā Vārda gadadienu! Acīmredzot – nevar vien beigt izmantot savus bijušās radniecības sakarus, kaut Gunāram jau sen esot aizsaulē

 5. Похоже, к следующим выборам у латышей будет широкий выбор новых и пользованных граблей, на любой вкус.

  • LA redakcija, lūdzu, aizvāciet kaut kādā svešā valodā rakstīto! Jūs esat ļoti čakli viedokļu dzēšanā, tātad, svešvalodā rakstītā nedzēšana ir jāsaprot kā LA politika?

 6. Repšem vajadzēja ar pacēlāju pacelties virs skatuves, varbūt kādu balsi nozvejotu.

 7. Šī partija tiek dibināta lai oficiāli un matemātiski un metodoloģiski precīzi varētu noteik Latvijas vēlētāja muļķības koeficientu !

  • Asprātīgi un precīzi. Nešaubos, ka Latvijā ir pietiekami daudz vecu vai vecāku cilvēku, kuriem švaki ar atmiņu, vai kuri atkal ir pārāk jauni, lai atcerētos (piemēram, kas ir O.Kehris – kompartijas nomenklatūrai piederīgs), vai ir tādi, kam “politika neinteresē” un tomēr iet un balso, viss viens, par ko (kaut par apšaubāmas reputācijas tipiem Pūci un Jaunupu, jo viņi jauni gados). Iemeslu, kāpēc par Repšes jaundibinājumu nobalsos, ir vairāki. Tā kā muļķības koeficients mūsu vēlētājiem būs augsts.

 8. Viss jau būtu labi, tikai neieraudzīju nevienu seju, kurai nebūtu bail savu naudu uzticēt.

  • Bet toties cik tās sejas norūpējušās domājot par to smago atbildības nastu ko viņi veļ sev mugurā. Nemaz nerunājot par godīgo skatienu Repšes tālē vērstajā sejā. Tāda pacilāta apgarotības aura . Tā vien liekas,ka visi to vien domā: ” Vai tā ir aiugšāmcelšanās vai otrreizēja atnākšana,kas ļaus mums pievienoties siles ēdājiem.

 9. Visu tautību kampēji, apvienojaties!

 10. Jā, prezidentam būs ko izvēlēties, pasniedzot 8.janvārī krievu Ziemassvētku svinētājiem dāvanu.

 11. Nu tie paši vēži vien ir.

 12. Partija “Repšes bankas konta attīstībai” būs tieši tā, kas vēl vairāk palīdzēs Latvijai kļūt par izsmieklu Saprāta acīs!

 13. partija ka naca no nekurienes ta aizies uz nekurieni

  • Visticamāk, tā arī būs; tomēr daži, aizplūstot netīrajiem ūdeņiem, paliks, ar zobiem un nagiem ieķērušies SILES malā …

 14. Tišām interesanta kompānija! Viena Baiba Fromane ko vērta! Zatlera partijai nokaisija “skuju taciņu”, nevajadzēs ilgu laiku, lai to pašu izdarītu ar Repšēniem.

Draugiem Facebook Twitter Google+