Latvijā
Politika

Nodibināta apvienība “Attīstībai/Par!”, priekšvēlēšanu kampaņu sāks nākamnedēļ15


Juris Pūce
Juris Pūce
Foto-Valdis Semjonovs

Piektdien, 20.aprīlī, oficiāli reģistrēta politisko partiju apvienība “Attīstībai/Par!”. Ar mērķi veidot modernu un taisnīgu Latviju vienotā Eiropā apvienībā vienojušās partijas: Kustība “Par!”,  “Latvijas attīstībai” un “Izaugsme”, vēsta apvienības pārstāve Laila Spaliņa.

Apvienība “Attīstībai/Par!” kā alternatīva esošajai varai piedalīsies 13.Saeimas vēlēšanās, kampaņas starts un prezentācijas pasākums paredzēts 26.aprīlī.

Apvienība vēsta, ka kampaņas mērķis ir pārliecinošs starts 13.Saeimas vēlēšanās, lai  parlamentā un valdībā ienāktu jauni cilvēki ar pasaules pieredzi un izglītību un pārvarētu varas elites stagnāciju, kuras dēļ Latvija atpaliek no kaimiņiem un cilvēki turpina aizbraukt.

“Attīstībai/Par!” līdzpriekšsēdētājs Daniels Pavļuts sola: “Mēs piedāvāsim taisnīgu politiku, lai ikvienam Latvijas iedzīvotājam būtu pieejama un apmaksāta veselības aprūpe, moderna izglītība un garantēta pamatpensija. Mēs atbildīgi strādāsim, lai Latvija būtu moderna, labklājīga, taisnīga, 21.gadsimtā konkurētspējīga valsts, bet tās iedzīvotāji – lepni par savu valsti un to, kā to pārvaldām.”

Saistītie raksti

Otrs “Attīstībai/Par!” līdzpriekšsēdētājs Juris Pūce saka: “Valdības politiķi ziņās stāsta, ka valstī viss ir kārtībā, taču patiesībā Latvija atpaliek – nesaprotami nodokļi, rindas pie ārsta pusgada garumā. Pie varas esošie arī pārvēlēti neko nemainīs, jo diemžēl, bet viņiem tuvi ir padomju laika tikumi. Tāpēc politikā ir jānāk jauniem cilvēkiem, kuri zina kā un kuri gatavi veltīt savas pūles un zināšanas Latvijas labā.”

Apvienībā “Attīstībai/Par!” ir vairāk nekā 1200 biedru. Tās valdē darbosies Daniels Pavļuts, Juris Pūce, Ilze Grīnberga, Viesturs Liepkalns, Ilze Viņķele, Evita Goša un Andris Skride.

LA.lv