×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Vineta, Oļegs
Piektdiena, 17. augusts, 2018
20. aprīlis, 2018
Drukāt

Nodibināta apvienība “Attīstībai/Par!”, priekšvēlēšanu kampaņu sāks nākamnedēļ (16)

Foto-Valdis SemjonovsFoto-Valdis Semjonovs

Juris Pūce

Piektdien, 20.aprīlī, oficiāli reģistrēta politisko partiju apvienība “Attīstībai/Par!”. Ar mērķi veidot modernu un taisnīgu Latviju vienotā Eiropā apvienībā vienojušās partijas: Kustība “Par!”,  “Latvijas attīstībai” un “Izaugsme”, vēsta apvienības pārstāve Laila Spaliņa.

Apvienība “Attīstībai/Par!” kā alternatīva esošajai varai piedalīsies 13.Saeimas vēlēšanās, kampaņas starts un prezentācijas pasākums paredzēts 26.aprīlī.

Apvienība vēsta, ka kampaņas mērķis ir pārliecinošs starts 13.Saeimas vēlēšanās, lai  parlamentā un valdībā ienāktu jauni cilvēki ar pasaules pieredzi un izglītību un pārvarētu varas elites stagnāciju, kuras dēļ Latvija atpaliek no kaimiņiem un cilvēki turpina aizbraukt.

“Attīstībai/Par!” līdzpriekšsēdētājs Daniels Pavļuts sola: “Mēs piedāvāsim taisnīgu politiku, lai ikvienam Latvijas iedzīvotājam būtu pieejama un apmaksāta veselības aprūpe, moderna izglītība un garantēta pamatpensija. Mēs atbildīgi strādāsim, lai Latvija būtu moderna, labklājīga, taisnīga, 21.gadsimtā konkurētspējīga valsts, bet tās iedzīvotāji – lepni par savu valsti un to, kā to pārvaldām.”

Otrs “Attīstībai/Par!” līdzpriekšsēdētājs Juris Pūce saka: “Valdības politiķi ziņās stāsta, ka valstī viss ir kārtībā, taču patiesībā Latvija atpaliek – nesaprotami nodokļi, rindas pie ārsta pusgada garumā. Pie varas esošie arī pārvēlēti neko nemainīs, jo diemžēl, bet viņiem tuvi ir padomju laika tikumi. Tāpēc politikā ir jānāk jauniem cilvēkiem, kuri zina kā un kuri gatavi veltīt savas pūles un zināšanas Latvijas labā.”

Apvienībā “Attīstībai/Par!” ir vairāk nekā 1200 biedru. Tās valdē darbosies Daniels Pavļuts, Juris Pūce, Ilze Grīnberga, Viesturs Liepkalns, Ilze Viņķele, Evita Goša un Andris Skride.

Pievienot komentāru

Komentāri (16)

 1. Kustība “Par” sevi nav attaisnojusi, jo dauzi no tās ir izstajušies – laicīgi saprata uz kadu “purvu” šī apvienība vilks visu LATVIJU… Izpētiet, kas pārstāv “Latvijas attīstībai”! Jau Repšes vārds vien Jums daudz ko izteiks, ja nē, tad palasiet gramatu “GRĀBEKLIS”. Cilvēks, kurš ir “astronomiskos” parādos un neprot elementāri organizēt pat savu biznesu, ilgus gadus bija atradies ļoti ietekmīgos valsts amatos un Lastviju ir nolaidis līdz “kliņķim”, joprojām lien amatos, jo viņu turp bīda valsts izzadzēji, kuriem devīze: “Amatos jāliek tādus, kuŗš ir lielakais kretīns!…” JA BALSOSIET PAR ŠO SARAKSTU, TAD NECERIET, VIENKĀRŠĀ LATVJU TAUTA, KA VIŅI AIZSTĀVĒS JŪSU INTERESES! ELEKTRĪBAS DARGO IEPIRKUMU, DZĪVOKĻU LĪGUMU (UZ NOTEIKTU LAIKU) ŖEGISTRĀCIJA ZEMES GRĀMATĀ, TIKAI LATVIEŠUS IZDZĪS UZ IELAS, JO KRIEVI DZĪVO MIKRORAJONOS PAR SERTIFIKĀTIEM PRIVATIZĒTOS DZĪVOKĻOS, BET LATVIEŠI BIJUŠAJĀS KOMUNALKĀS, KURAS NEDRĪKSTĒJA PRIVATIZĒT, JO TĀM MĀJĀM TIKA SAMEKLĒTI VILTUS ĪPAŠNIEKI (mantinieki)! NEUZĶERIETIES uz šo bijušo “oranžo”, kas, būdami pie varas ilgus gadus, nodrošināja sev miljonus, bet tautai drošu nabadzību, KARTĒJIEM TUKŠIEM SOLĪJUMIEM! Domājiet laikus, kuri no varas esošam partijām tomēr aizstāvēja tautas un valsts intereses un kā “zaļie” turpina amatos bīdīt lielākos kretīnus (piem. GRIGULI, kas nomainīja uzvārdu uz PETERSE, cerot ka vēlētaji viņu neatpazīs un piemirsīs viņas cūcības eiroparlamentā ar ŽDANOKU) PIETIEK EKSPERIMENTēT AR “BANĀNIEM”! ESAM ATĒDUŠIES, BET NEZAUDĒJAM CERĪBAS, KA VĒLĒTAJI SAPRATĪS BEIDZOT, KA PAR “ZAĻAJIEM” AR LEMBERGU PRIEKŠGALĀ ARĪ NEKUR TLĀK NETIKSIM! PIETIEK JAU AR PREZIDENTU – MODES DEMONSTRĒTĀJU ŽURNĀLOS UN PREMJERU, KURŠ NEPARVALDA NE SVEŠVALODAS, NE EKONOMIKU! VARBŪ NEBALSOSIM SAEIMĀ ARĪ POPULĀRUS AKTIERUS, DZEJNIEKUS, KOMPONISTUS, BET JAUNUS IZGLĪTOTUS PPOLITIĶUS, NEVIS VECOS KOMUNISTUS UN ČEKISTUS!

 2. Kustība “Par” sevi nav attaisnojusi, jo dauzi no tās ir izstajušies – laicīgi saprata uz kadu “purvu” šī apvienība vilks visu LATVIJU… Izpētiet, kas pārstāv “Latvijas attīstībai”! Jau Repšes vārds vien Jums daudz ko izteiks, ja nē, tad palasiet gramatu “GRĀBEKLIS”. Cilvēks, kurš ir “astronomiskos” parādos un neprot elementāri organizēt pat savu biznesu, ilgus gadus bija atradies ļoti ietekmīgos valsts amatos un Lastviju ir nolaidis līdz “kliņķim”, joprojām lien amatos, jo viņu turp bīda valsts izzadzēji, kuriem devīze: “Amatos jāliek tādus, kuŗš ir lielakais kretīns!…” JA BALSOSIET PAR ŠO SARAKSTU, TAD NECERIET, VIENKĀRŠĀ LATVJU TAUTA, KA VIŅI AIZSTĀVĒS JŪSU INTERESES! ELEKTRĪBAS DARGO IEPIRKUMU, DZĪVOKĻU LĪGUMU (UZ NOTEIKTU LAIKU) ŖEGISTRĀCIJA ZEMES GRĀMATĀ, TIKAI LATVIEŠUS IZDZĪS UZ IELAS, JO KRIEVI DZĪVO MIKRORAJONOS PAR SERTIFIKĀTIEM PRIVATIZĒTOS DZĪVOKĻOS, BET LATVIEŠI BIJUŠAJĀS KOMUNALKĀS, KURAS NEDRĪKSTĒJA PRIVATIZĒT, JO TĀM MĀJĀM TIKA SAMEKLĒTI VILTUS ĪPAŠNIEKI (mantinieki)! NEUZĶERIETIES uz šo bijušo “oranžo”, kas, būdami pie varas ilgus gadus, nodrošināja sev miljonus, bet tautai drošu nabadzību, KARTĒJIEM TUKŠIEM SOLĪJUMIEM! Domājiet laikus, kuri no varas esošam partijām tomēr aizstāvēja tautas un valsts intereses un kā “zaļie” turpina amatos bīdīt lielākos kretīnus (piem. GRIGULI, kas nomainīja uzvārdu uz PETERSE, cerot ka vēlētaji viņu neatpazīs un piemirsīs viņas cūcības eiroparlamentā ar ŽDANOKU) PIETIEK EKSPERIMENTēT AR “BANĀNIEM”! ESAM ATĒDUŠIES, BET NEZAUDĒJAM CERĪBAS, KA VĒLĒTAJI SAPRATĪS BEIDZOT, KA PAR “ZAĻAJIEM” AR LEMBERGU PRIEKŠGALĀ ARĪ NEKUR TLĀK NETIKSIM! PIETIEK JAU AR PREZIDENTU – MODES DEMONSTRĒTĀJU ŽURNĀLOS UN PREMJERU, KURŠ NEPARVALDA NE SVEŠVALODAS, NE EKONOMIKU! VARBŪ NEBALSOSIM SAEIMĀ ARĪ POPULĀRUS AKTIERUS, DZEJNIEKUS, KOMPONISTUS, BET JAUNUS IZGLĪTOTUS PPOLITIĶUS, NEVIS VECOS KOMUNISTUS UN ČEKISTUS!

 3. Uz kadū Saeimu??? Šitam kadram vieta cietumā! Par OIK kompetecēm, citām štellēm.

 4. Partija “Latvijas attīstībai” dibināta 2013. gada 15. decembrī kā labēji konservatīva partija. Par partijas priekšsēdētāju tika ievēlēts Einārs Repše, bet par partijas valdes locekļiem tika ievēlēti Edgars Jaunups, Vladimirs Reskājs, Dans Titavs, Baiba Fromane, Emīls Jakrins, Uldis Osis, Liene Cakare un Edgars Čeporjus.[6] Šobrīd partijas priekšsēdētājs ir Juris Pūce, partijas ģenerālsekretārs ir Viesturs Liepkalns, bet par partijas valdes locekļu amatus ieņem Sergejs Akuličs, Andris Bačkurs, Baiba Fromane, Ilze Grīnberga, Edgars Jaunups, Jeļena Jesajana, Māris Mičerevskis, Rihards Pīks, Artūrs Toms Plešs, Sergejs Pogorelovs, Rasma Zaharneko, Gatis Zamurs, Viesturs Zeps un Andrejs Žagars
  Viņizin,piesiles būs labi paēduši.

 5. Kas ar muti maizi pelna?
  Ilze Viņķele
  12.Saeimas deputāte Ilze Viņķele (15818380537).jpg
  Ilze Viņķele 2014. gadā
  Latvijas labklājības ministre
  Amatā
  2011. gada 25. oktobris — 2014. gada 22. janvāris
  Prezidents Andris Bērziņš
  Premjerministrs Valdis Dombrovskis
  Priekštecis Ilona Jurševska
  Pēctecis Uldis Augulis
  Dzimšanas dati 1971. gada 27. novembrī (46 gadi)
  Valsts karogs: Padomju Savienība Rēzekne, Latvijas PSR, PSRS (tagad Karogs: Latvija Latvija)
  Tautība latviete
  Politiskā partija TB/LNNK (līdz 2008)
  PS (2008-2011)
  Vienotība (2011—2017)
  Kustība Par! (2017—pašlaik)
  Dzīvesbiedrs(-e) Juris Viņķelis
  Profesija žurnāliste, sociālā darbiniece
  Augstskola Augstskola “Attīstība”
  Rīgas Stradiņa universitāte
  Ilze Viņķele (dzimusi 1971. gada 27. novembrī Rēzeknē) ir latviešu politiķe, bijusi ievēlēta vairākos Saeimas sasaukumos, kā arī bijusi Latvijas labklājības ministre. Partijas “Kustība Par!” biedre, iepriekš darbojusies vairākos citos politiskos spēkos.

  Satura rādītājs
  1 Biogrāfija
  1.1 Politiskā darbība
  2 Atsauces
  3 Ārējās saites
  Biogrāfija
  I. Viņķele dzimusi Rēzeknē nacionāli un patriotiski noskaņotu latviešu ģimenē. Viņas tēvs ārsts Juris Galerijs Vidiņš ir bijis izsūtījumā Sibīrijā, bijis disidents, darbojies organizācijā “Helsinki-86”, pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas aktīvi darbojies politikā un bijis divu Saeimu deputāts.

  1989. gadā I. Viņķele beigusi Rēzeknes 5. vidusskolu, pēc tam studējusi augstskolā “Attīstība”, kur ieguvusi sociālā darbinieka izglītību, studijas turpinājusi Rīgas Stradiņa universitātē, iegūstot maģistra grādu sabiedrības veselībā.[1] Kopš 2009. gada studē doktorantūrā politikas zinātni.[1]

  Precējusies ar ārstu un politiķi Juri Viņķeli (bijis arī veselības ministrs un Rīgas domes deputāts). Ģimene dzīvo Rīgā, audzina trīs dēlus.[2][3]

  Politiskā darbība
  I. Viņķeles darba gaitas saistītas ar darbu valsts pārvaldē un politiskiem amatiem. 2000. gadā kļuva par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Vladimira Makarova padomnieci un preses sekretāri. Iesaistījās partijā “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, no kuras saraksta 2001. gadā nesekmīgi kandidēja Rīgas domes vēlēšanās. Kopš 2003. gada darbojās kā Eiropas Parlamenta deputāta Roberta Zīles palīdze.

  2006. gadā kandidēja 9. Saeimas vēlēšanās, netika ievēlēta, bet kļuva par īpašu uzdevumu ministra Eiropas Savienības līdzekļu apguves lietās parlamentāro sekretāri. 2008. gadā izstājusies no “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, bija “Pilsoniskās savienības” veidotāju skaitā un darbojās kā partijas Saeimas frakcijas konsultante.

  10. Saeimas vēlēšanās 2010. gada rudenī ievēlēta Saeimā no apvienības “Vienotība” saraksta, kļuva par Finanšu ministrijas parlamentāro sekretāri. 2011. gada Saeimas ārkārtas vēlēšanās ievēlēta arī 11. Saeimā. 2011. gada 25. oktobrī viņa kļuva par labklājības ministri Valda Dombrovska valdībā.[4]

  12. Saeimas vēlēšanās 2014. gada rudenī ievēlēta Saeimā. I. Viņķele bija viena no visvairāk svītrotajām deputāta kandidātēm 12. Saeimas vēlēšanās. 2017. gada jūlijā izstājusies no partijas “Vienotība”.[5] Kopā ar bijušajiem “Vienotības” biedriem Lolitu Čigāni, Andreju Judinu, Alekseju Loskutovu un Intu Dālderi 2017. gada 26. augustā dibinājusi partiju “Kustība Par!

 6. 2011. gada 25. oktobrī D. Pavļuts kā bezpartijisks Zatlera Reformu partijas virzīts kandidāts kļuva par ekonomikas ministru Valda Dombrovska trešajā valdībā.[3] 2014. gada janvārī iestājies Reformu partijā.[4] Tajā pašā mēnesī, līdz ar jaunās valdības apstiprināšanu, pēc ilgām diskusijām koalīcijas partneru starpā zaudējis ministra amatu. Jaunajā Laimdotas Straujumas valdībā darbojās kā divu ministru (ekonomikas ministra Vjačeslava Dombrovska un ārlietu ministra Edgara Rinkēviča) padomnieks.Ddarbības rezultāts-nekāds.

 7. Rūtītais Tērauds Atbildēt

  Nesen pilnībā apjautu, mūsu vēsturē nekad nav bijis tautas partijas, līdz ar to tauta visu laiku izvēlējusies no visiem ļaunumiem mazāko un tas vienmēr nesis ļaunumu.

 8. Kas Pavļutam, Viņķelei traucēja realizēt visus solījumus iepriekš esot valdībā un ieņemot ministru amatus?

 9. Jaunie viņķelēni! Ilži!

 10. Mesendžerī reklāmu manīju jau šodien.

 11. ar Viņķeles vārdu ir izteikts viss- tālak prom no šāda saraksta, pasarg die’s

 12. …nu kā lai to labāk nosauc…

 13. Sorosīti? Varat nepārcensties.

Draugiem Facebook Twitter Google+