Mobilā versija
+7.4°C
Gusts, Gustavs, Tālrīts
Pirmdiena, 27. marts, 2017
21. jūlijs, 2014
Drukāt

Nodod ekspluatācijā dzīvojamā projekta “Solitūdes parks” ēku Pārdaugavā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ekspluatācijā nodota dzīvojamā projekta “Solitūdes parks” pirmā ēka Pārdaugavā, Jāņa Endzelīna ielā 32. Rīgas pilsētas būvinspekcijas priekšnieks Jānis Palamarčuks attiecīgu aktu apstiprinājis 17.jūlijā, informē nekustamo īpašumu kompānijā “Latio”.

Dzīvojamā projekta “Solitūdes parks” piecu stāvu mājā ir 40 pilnībā pabeigti dzīvokļi ar balkoniem, lodžijām un terasēm. Vienas, divu, trīs un četru istabu dzīvokļu platība ir no 46,4 līdz 95,5 kvadrātmetriem. Ēkas pagrabstāvā izvietotas mantu novietnes katram dzīvoklim, kā arī 13 pazemes garāžas.

Ēkā ir moderns panorāmas lifts. Pie mājas izveidots atpūtas parks un spēļu laukums, apzaļumota un labiekārtota teritorija, ierīkotas 76 piemājas autostāvvietas. Projekta plānojums nodrošina visas ērtības cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Iegādājoties dzīvokli dzīvojamajā projektā “Solitūdes parks”, pircēja īpašumā nonāks arī zemes domājamās daļas.

Projekta “Solitūdes parks” īpašnieks ir viens no Igaunijas lielākajiem nekustamā īpašuma attīstības un būvniecības uzņēmumiem AS “Maru Ehitus”. Ēkas projekta autori ir arhitektu birojs SIA “Depo projekts”, bet ģenerālbūvnieks – SIA “MK Holding”. Īpašnieka kopējās investīcijas šajā projektā sasniedz trīs miljonus eiro.

Projekta dzīvokļu pārdošanas tiesības piešķirtas nekustamā īpašuma uzņēmumam “Latio”. Ēku apsaimnieko nekustamā īpašuma pārvaldīšanas uzņēmums “Latio namsaimnieks”.

Pievienot komentāru

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (18)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (8)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+