Mobilā versija
+3.0°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
21. jūlijs, 2014
Drukāt

Nodod ekspluatācijā dzīvojamā projekta “Solitūdes parks” ēku Pārdaugavā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ekspluatācijā nodota dzīvojamā projekta “Solitūdes parks” pirmā ēka Pārdaugavā, Jāņa Endzelīna ielā 32. Rīgas pilsētas būvinspekcijas priekšnieks Jānis Palamarčuks attiecīgu aktu apstiprinājis 17.jūlijā, informē nekustamo īpašumu kompānijā “Latio”.

Dzīvojamā projekta “Solitūdes parks” piecu stāvu mājā ir 40 pilnībā pabeigti dzīvokļi ar balkoniem, lodžijām un terasēm. Vienas, divu, trīs un četru istabu dzīvokļu platība ir no 46,4 līdz 95,5 kvadrātmetriem. Ēkas pagrabstāvā izvietotas mantu novietnes katram dzīvoklim, kā arī 13 pazemes garāžas.

Ēkā ir moderns panorāmas lifts. Pie mājas izveidots atpūtas parks un spēļu laukums, apzaļumota un labiekārtota teritorija, ierīkotas 76 piemājas autostāvvietas. Projekta plānojums nodrošina visas ērtības cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Iegādājoties dzīvokli dzīvojamajā projektā “Solitūdes parks”, pircēja īpašumā nonāks arī zemes domājamās daļas.

Projekta “Solitūdes parks” īpašnieks ir viens no Igaunijas lielākajiem nekustamā īpašuma attīstības un būvniecības uzņēmumiem AS “Maru Ehitus”. Ēkas projekta autori ir arhitektu birojs SIA “Depo projekts”, bet ģenerālbūvnieks – SIA “MK Holding”. Īpašnieka kopējās investīcijas šajā projektā sasniedz trīs miljonus eiro.

Projekta dzīvokļu pārdošanas tiesības piešķirtas nekustamā īpašuma uzņēmumam “Latio”. Ēku apsaimnieko nekustamā īpašuma pārvaldīšanas uzņēmums “Latio namsaimnieks”.

Pievienot komentāru

Zemniekus balsta ar pašu nākotnes naudu (2)Seši miljoni eiro prasīto 30 vietā – ar šādu atbalstu var rēķināties graudkopji, ja valdība šodien apstiprinās zemnieku lūgumu pēc valstiskas palīdzības.
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
No 1. janvāra gaidāms algas pieaugums (3)Valdība šodien atbalstīja Labklājības ministrijas (LM) sagatavotos grozījumus Ministru kabineta noteikumos, kas paredz minimālās mēneša darba algas palielināšanu no 370 līdz 380 eiro.
Draugiem Facebook Twitter Google+