Mobilā versija
+2.0°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
9. decembris, 2015
Drukāt

Nodod tiesai krimināllietu par audžumeitas izvarošanu (1)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto.

Jēkabpils rajona prokuratūra tiesai nodevusi krimināllietu, kurā kāds vīrietis saukts pie kriminālatbildības par 16 gadu vecumu nesasniegušas audžumeitas vairākkārtēju izvarošanu, kā arī cietsirdīgu un vardarbīgu apiešanos ar viņu, aģentūru BNS informēja Ģenerālprokuratūras pārstāve Kristīne Sutugina.

Viņa norādīja, ka vīrietim celta apsūdzība arī par cietsirdīgu un vardarbīgu apiešanos ar saviem mazgadīgajiem audžubērniem, regulāri rīkojot konfliktus ar bērnu māti, lietojot nepiedienīgus vārdus, pazemojošus izteicienus, izsakot draudus, kā arī demonstrējot fizisku vardarbību.

Vīrietis apsūdzēts arī par viegla miesas bojājuma tīšu nodarīšanu minēto bērnu mātei.

Lieta izskatīšanai nodota Jēkabpils rajona tiesai.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. šajā gadījuma šo , vairs par cilvēku nevar nosaukt jo viņš nav cilvēks , es labprat personīgi viņu sūtītu uz elektrisko krēslu jo šādiem izdzimteņiem dzīves te nav .

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (36)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (1)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+