Mobilā versija
+14.6°C
Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis
Ceturtdiena, 29. jūnijs, 2017
21. augusts, 2015
Drukāt

Nodokļu parāda dēļ Santa Klausa birojam Lapzemē draud slēgšana

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Nenomaksātu nodokļu dēļ par bankrotējušu pasludināts Santa Klausa birojs Lapzemē, kas ir viens no trim ar Ziemassvētku vecīša tēmu saistītajiem uzņēmumiem pie Polārā loka netālu no Rovaniemi pilsētas Somijā, vēstīja Somijas sabiedriskā raidorganizācija “Yle”.

Apgabaltiesa atzinusi Santa Klausa biroja operatorkompāniju “Dianordia” par bankrotējušu, ko tās nodokļu parāds ir 206 tūkstoši eiro, vēstīja vietējais laikraksts “Lapin Kansa”. Maijā Somijas Nodokļu pārvalde brīdināja kompāniju par bankrota pasludināšanu, ja parāds netiks samaksāts. Bankrota process tika sākts 31. jūlijā.

Kompānijas ģenerāldirektors Jorma Kariniemi “Yle” teica, ka sagaida lēmuma atcelšanu, un uzstāj, ka par parāda situāciju ir iespējams vienoties ar nodokļu iekasētājiem. Kompānijai likumā noteiktajā kārtībā ir laiks līdz nākamajai ceturtdienai samaksāt parādu vai panākt vienošanos, lai kompānija netiktu slēgta.

Santa Klausa birojs ir vecākā no trim Rovaniemi kompānijām, kas par naudu piedāvā tūristiem iespēju satikties un nofotografēties ar Ziemassvētku vecīti. Birojs ilgstoši strādāja visu gadu, bet abas pārējās kompānijas – alā izvietotais Santas parks un Santas brīvdienu ciems – durvis ver vien Ziemassvētku sezonā.

Pērn Santa Klausa biroja apgrozījums bija nepilni divi miljoni eiro un tajā strādā 20 cilvēku.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (3)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+