×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
23. decembris, 2015
Drukāt

Nodrošinājums uz papīra

Foto - LETAFoto - LETA

Apdraudējuma gadījumā valsts iedzīvotājus nodrošinās ar higiēnas precēm, segām, apģērbu un sērkociņiem, paredz vakar Ministru kabineta atbalstītie Ekonomikas ministrijas izstrādātie noteikumi par iedzīvotāju nodrošināšanu ar pirmās nepieciešamības precēm valsts apdraudējuma gadījumā.

Valdība noteikumus atbalstīja, taču tiem tiks pievienots vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Kaspara Gerharda (NA) īpašais viedoklis. Ministrs sēdē uzsvēra, ka šāds aprakstošs normatīvais dokuments neko nenodrošinās.

 

Uzziņa

Normatīvos paredzētais atbalsts apdraudējuma gadījumā (mēnesī, iedzīvotājam virs 18 gadiem): personīgās higiēnas līdzekļi (ziepes, zobu pasta, zobu birste, mitrās salvetes, četri ruļļi tualetes papīra, divi ruļļi papīra dvieļu); sega; pieci mitrumizturīgi plastikāta maisiņi; mitrumizturīgs apmetnis; maiņas apģērbs un apavi; gaismas avots ar baterijām; vienreiz lietojamo galda trauku un piederumu komplekts 60 reizēm; radio; divas šķiltavas vai desmit sērkociņu kastītes; ne mazāk kā 20 sausā spirta tabletes un desmit sveces.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+