Kultūra
Teātris un kino

Nofotografē Nekurnekadzemi un ej uz Dailes teātri! 0


Izrādes “Pīters Pens” publicitātes foto.
Izrādes “Pīters Pens” publicitātes foto.
Publicitātes foto

Dailes teātris izsludinājis bērnu un jauniešu fotokonkursu “Ceļojums uz Nekurnekadzemi”, vēsta komunikāciju speciāliste Liene Jakovļeva.

Lai piedalītos fotokonkursā, jāiepazīstas ar Džeimsa Metjū Berija darbu “Pīters Pens” un jāizveido fotogrāfija par tēmu “Ceļojums uz Nekurnekadzemi”.

Izdrukātu fotogrāfiju (sākot no A5 formāta) var atstāt Dailes teātrī (ieeja no Bruņinieku ielas puses) vai nosūtīt pa pastu ar norādi “Konkursam “Ceļojums uz Nekurnekadzemi!””, obligāti norādot vārdu, uzvārdu, vecumu, adresi un kontakttālruni.

Adrese: Dailes teātris, Brīvības iela 75, Rīga, LV – 100. Konkursa nolikums pieejams šeit: dailesteatris.lv/zinas/613.

Visi konkursa dalībnieki saņems ielūgumu uz pasākumu “Nosvini skolas sākumu Dailes teātrī kopā ar Pīteru Penu, Vendiju, kapteini Āķi un citiem Nekurnekadzemes varoņiem!”, sola konkursa rīkotāji. Uzvarētāji saņems ielūgumu uz izrādi “Pīters Pens”, kā arī citas balvas.

Visu konkursam iesniegto zīmējumu izstāde būs apskatāma Dailes teātra foajē pasākuma laikā.

Jāatgādina, ka pirmizrāde iestudējumam “Pīters Pens”, kura režisore ir Laura Groza-Ķibere, notiks 31. augustā, bet 1. un 2. septembrī plānots arī pasākums “Nosvini skolas sākumu Dailes teātrī kopā ar Pīteru Penu, Vendiju, kapteini Āķi un citiem Nekurnekadzemes varoņiem!”. Svinības sāksies jau plkst.16, kad būs apskatāma fotokonkursa “Ceļojums uz Nekurnekadzemi” darbu izstāde, notiks atraktīvas radošās darbnīcas, būs sarūpēti pārsteigumi no Dailes teātra sadarbības partneriem, varēs fotografēties kopā ar īstiem Nekurnekadzemes iemītniekiem, nobaudīt īpašo kafejnīcas piedāvājumu, kā arī muzikālos pārsteigumus.

LA.lv