×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
23. jūlijs, 2017
Drukāt

Nogalēja vecmāmiņu, jo “dzirdēja sātana balsi” (3)

Ekrānšāviņš no skaties.lvEkrānšāviņš no skaties.lv

Kāda nama iedzīvotājus Liepājā pārsteiguši šausmu stāstu cienīgi, bet diemžēl reāli notikumi: viens no viņu kaimiņiem gaišā dienas laikā noslepkavoja savu vecmāmiņu, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Ceturtdien pirmā stāva dzīvoklī tika atrasta mirusi 92 gadus veca sieviete ar vairākām durtām un cirstām brūcēm. Aizdomās turamais vīrietis ir sirmgalves mazdēls un jau ilgu laiku dzīvoja kopā ar viņu.

Pēc nodarītā vīrietis devies atzīties policijā, kur apgalvoja, ka dzird sātana balsi, bet neviens no kaimiņiem nekad nevarēja iedomāties, ka, iedomu vadīts, vīrietis spēs pastrādāt noziegumu.

Policija apstiprina, ka nozieguma vietā izņemti vairāki rīki, ar kuriem pastrādāta slepkavība. Tā kā vīrietis ir psihoneiroloģiskajā uzskaitē, policija vērtēs, vai viņš drīkstēja atrasties brīvā.

Vietējie iedzīvotāji apbrīnoja sirmgalves sparīgumu – viņa pie loga bija iekopusi puķu dobi un dārziņu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. Satans Lucifers nav iedoma!!
  Vins eksiste tapat ka eksiste Dievs.
  Jau kops pirmas dienas Paradize,satans pievila Ievu un Adamu-tapec mes visi tagad nedzivojam Paradize,bet dzivojam sausmiga pasaulee,kur notiek slepkavibas,izvarosanas,narkomanija un cilveku nodzersanas!! Si briesmiga realitate-nav iedomas,bet realitate!! Satans apstrada,kardina un dod domas pilnigi katram cilvekam,tiesi tapat ka pirmajas dienas Paradize,bet vienu vins apstrada vairak,otru mazak,tas ir atkarigs no ta vai mes piederam Dievam,vai lasam Bibeli vai ne. Satana “apstrades” limenis un sparigums ir atkarigs no Dieva uzliktaas mums-AIZSARDZIBAS!! Uz Dievu strada miljardiem Vinjam paklausigie engelji,sargengelji,kuri apsarga cilvekus cauram diennaktim,gan no nelaimes gadijumiem,gan no sataniem,demoniem!!

  Ta nav cilveka iedoma-satans eksiste,daudzi cilveki demonus ir redzejusi-un tadiem nav jadod nomierinosas tabletes-tabletes nevar iespaidot vai nobiedet vai padzit prom satanus-to var izdarit tikai Dievs Tevs-Jahve,caur Savu Vienpiedzimuso Delu Jezu Kristu Mihaelu.
  Tikai Dievam ir vara par Luciferu un vinja demoniem.Tapec ir jalasa Bibele!

  Cilveki dzer tabletes,ceribaas klut psihiski,garigii veseli,bet tas nepalidz. Musu garu var izarstet tikai GARS. DIEVS IR GARS UN PERSONIBA,KURA IR STIPRAKA PAR SATANA GARU!!
  Cilveki no tabletem parversas tikai par “darzeniem” atpalikusiem bio robotiem,bet tikt valja no sataniem caur tabletem nevar,gadiem sez uzskaitees,paliek no sim tabletem vel slimaki narkomani,beigas daudzi tur pat slimnicas nomirst. No Dieva soda,tabletes nevar pasargat!!

  Jebkuras nepatiksanas dzive ir Dieva sods,par to ka cilveks ir aizmirsis savu RADITAJU. Cilveks doma tikai par to,ka apmierinat elementaras “dzivnieciskas” vajadzibas-paest,pagulet,paseksoties,atpusties,aiziet uz toleti,atkal paest,pagulet…to pasu dara katrs dzivnieks.
  Ari dzivnieki mak milet viens otru,un rupeties viens par otru.
  Bet kada tad ir atskiriba starp cilveku un dzivnieku? Tada,ka cilvekam ir dotas spejas LASIT !! Mums visiem ir jalasa Dieva Vards,jo Dievs cilveku ir radijis ka teikts Bibele:”lai cilveks mekletu Dievu,jo Vins nav talu no ikkatra no mums.” un pirmais dotais bauslis cilvekam uz sis zemes ir: “Tev bus Dievu savu Kungu Milet no visas savas sirds,un no visa sava prata,un visa sava speka.”, tikai pectam nak otrais bauslis: “Tev bus milet savu tuvako” !!
  Ja cilveks nedara to pasu pirmo,SVARIGAKO bausli kura del tika radits uz sis zemes,bet dzivo ka dzivnieks,tad nav brinums,ka sajuk prata,tad nav brinums ka pietrukst naudas,nav brinums,ka slimo,ka notiek nelaimes gadijumi,ka virs vai sieva izmaina,vai berni nodzeras vai nonarkojas.Bibele teikts ka “berni ciesh par vecaku grekiem lidz 4-ajam augumam”.Mamma nelasa Bibeli,un bernam vinju nelasa prieksa un neskaidro,bet noliek vinju pie televizora un datora,lai tehnologija vinju audzina,tad berni izaug par bio robotiem,kuri pasuta mammu un tevu rupji,pipe pagalmos aiz sturiem,un mekle dzimumattiecibas bez laulibas,un vel ari berna vecuma!!
  Bibele teikts: “KO SESI TO PLAUSI” !!

  Nevajag staigat pa dazadam baznicam,konfesijam un mesties zeme attelu (ikonu)-tie ir elkudievi,kurus Dievs ienist,prieksa,nevajag staigat pie macitajiem,kuri nemaca vairs sodien pareizi Bibeli. Vienkarsi,PATS MAJAS,UN AR RADINIEKIEM,UN AR DRAUGIEM-LASI BIBELI. TAD DIEVS TEVI PASARGAS NO SATANIEM,kuri tik tiesam var pilnigi ikkatram cilvekam,neatkarigi no ta vai vins skaitas psihiatriskaja uzskaite vai ne,iedot paveli nogalinat vai izvarot,vai vienkarsi iedot tev domas par arlaulibas seksu,vai zadzibu..launie kardinajumi nav prata sajuksana,ta ir dzives skarba realitate,kura mes visi,diemel, sobrid dzivojam. Un viss sitais arprats ilgs tik ilgi,kamer Dievs neiejauksies-TIESAS DIENAA,ARMAGEDONA DIENAA-sadedzinot ar uguni visu launo,un iedodot mums,saviem kalpiem PARAZDIZI,brivibu no satana,seit uz zemes. Dievs mums atjaunos seit uz zemes to Paradizi kuru Adams ar Ievu prieks mumsim pazaudeja,nebus jalido uz debesim,viss notiks tepat uz musu miljas zemites. Dievs parveidos so zemi,un cilvekus-varesim dzivot muzigi. Sitais viss ir aprakstits Bibele.
  Bibele ir oficiali valsts kanonizeta gramata,kuru Dievs caur saviem praviesiem ir uzrakstijis mums cilvekiem-ne dzivniekiem!!

  Lasi Bibeli,dziedinies,attiri sirdi,nac pie Dieva!! Pirms Armagedona-pasaule iesligs vel lielaka launumaa,jo del tehnologiju attistibas-cilveki paliek tikai cietsirdigaki,robotizetaki un launaki. Tikai Dieva spekaa mes spesim uzvaret launo. Cilveki pasi,bez Dieva speka un palidzibas nav un nebus spejigi izglabties-jo visi tie kas nepildis PASU PIRMO,SVARIGAKO BAUSLI:” MILET DIEVU NO VISAS SIRDS,PRATA,UN SPEKA” tie TIESAS DIENA neizglabsies un tie jau tagad netiek pasargati no satana Lucifera un vinja demoniem!!

  • Kā tad kā jums “kristiešiem”patīk visā vainot Sātanu,paklupi,nojuka kautkas vai neizdodas sliktu izdarījāt Sātans vainīgs notiek vētras,plūdi stihija daba vinnē kautko vai kas cits nu jā dievs palīdzēja vai citreiz nesanāk plānotais nu jā tas kungs negribēja,beidziet reiz ar šiem slima suņa murgiem paši visu darām un vainīgi arī esam paši bet šinī gadījimā atkal atbildīgie dienesti kuri nespēja kārtējo reizi izvērtēt indivīda bīstamību sabiedrībai.

 2. Interesanti ,,kas notiek Latvijā? Psihiskie vazajas apkārt un vel jālemj vai var atrasties uz brīvam kājām ,mīlīši bet cilvēka vairs nav ,,,interesanti pat vairāk kā interesanti

Draugiem Facebook Twitter Google+