×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
22. marts, 2012
Drukāt

Noķer ar draugu nolaupīta helikoptera palīdzību no cietuma izbēgušo noziedznieku

Krievijas policistiem izdevies notvert Vologdas apgabalā ar draugu nolaupīta helikoptera palīdzību no cietuma izbēgušo Alekseju Šestakovu, bet viņa līdzzinātāji joprojām bēguļo, informēja Krievijas Iekšlietu ministrijas pārstāvis Valērijs Gribakins.

Viņš sacīja, ka Šestakovs, kas, pēc ministrijas pārstāvja teiktā, “tika aizturēts izcili izplānotā operācijā”, pašlaik sniedz liecības, bet Iekšlietu ministrijas darbinieki mēģina noskaidrot viņa līdzzinātājus un viņu atrašanās vietu. Aizturēšanas laikā 30 kilometrus no Grjazovecas pilsētas izbēgušais cietumnieks pretojies un tika viegli ievainots, bet neviens no policijas darbiniekiem aizturēšanas laikā netika ievainots.

Izbēgušais ieslodzītais bija notiesāts par slepkavību un stingrā režīma kolonijā pavadījis desmit no piespriestajiem 24 gadiem. Par helikoptera nolaupīšanas faktu ierosināta krimināllieta, bet tās īstenotāji – sieviete un vīrietis – joprojām tiek meklēti. Iepriekš plašsaziņas līdzekļi neprecīzi vēstīja, ka nolaupītāji esot divi vīrieši. Viņi nolīga helikopteru, bet, tuvojoties kolonijai, kur sodu izcieta Šestakovs, piedraudēja pilotam ar ieroci un piespieda atbrīvot ieslodzīto no cietuma, nolaižot virvju kāpnes. Pēc neilga lidojuma pilots izsēdināja visus trīs un viņi aizbēga katrs uz savu pusi. Šestakovs apturējis taksometru un, draudot ar ieroci, licis viņu vest Grjazovecas virzienā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+