Tehnika
Tehnoloģijas

“Nokia” vēlreiz izlaidīs mīlētāko un uzticamāko telefonu pasaulē 4

Nokia vēlreiz laidīs klajā modeli 3310 – iespējams, mīlētāko un uzticamāko mobilo tālruni vēsturē.

The vēsta The Independent, 2000. gadā izlaistais modelis, kas daudzējādā ziņā sāka moderno mobilo tālruņu ēru, tiks piedāvāts kā telefons ar ilgi darbojošos bateriju un teju neiznīcināmu korpusu.

Vecā 3310 jaunā inkarnācija maksās tikai 59 eiro, un, visticamāk, tiks laists tirgū kā uzticams otrais tālrunis cilvēkiem, kas ar siltumu sirdī atceras oriģinālo modeli.

Jauno Nokia 3310 prezentēs Pasaules Mobilo tālruņu kongresā februāra beigās, atklājis Īvans Blass.

Vietnē Amazon joprojām iespējams iegādāties arī veco 3310, tomēr ne no uzņēmuma, bet kādreizējiem lietotājiem. Amazon minēts, ka telefona “fīčas” ietver pulksteni, kalkulatoru, līdz desmit atgādinājumiem un četras spēles: Snake II, Pairs II, Space Impact un Bantumi.

Saistītie raksti

Nokia spožums sāka bālēt līdz ar viedtālruņu ēru, un visbeidzot uzņēmumu pārpirka Microsoft. Kopš tā laika zīmols meklē ceļu uz panākumiem, izlaižot jaunas vecu tālruņu versijas, tostarp Nokia 215, kas maksā 29 dolārus un ar vienu uzlādi darbojas 29 dienas.

Ar Nokia zīmolu ražotos tālruņus šobrīd tirgo HMD Global, somu uzņēmums, kas iegādājās tiesības uz šo nosaukumu. HMD prezentēs citus jaunus telefonus – Nokia 3, 5 un 6 – tai pašā pasaules līmeņa pasākumā.

Šie tālruņi vairāk līdzināsies “normāliem viedtālruņiem”, bet cenas ziņā tāpat būs vairāk nekā demokrātiski.

LA.lv