Mobilā versija
Brīdinājums +0.7°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
26. septembris, 2016
Drukāt

Nolaistais stadions Kr.Barona ielā pirms rekonstrukcijas (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Stadions Kr.Barona ielā tiks pārveidots par multifunkcionālu sporta un aktīvās atpūtas kompleksu, vēsta Rīgas dome. Bija paredzēts, ka bijušā LU stadiona vietā tiks būvēts jauns sporta stadions, tomēr Latvijas Futbola federācijas iecerētais projekts neīstenojās. Tagad to pārņēmusi pašvaldība. Projekts izmaksās 2,5 līdz 3 miljonus eiro.

Aptuveni 4 hektārus lielo teritoriju pēc attīstīšanas nodos apsaimniekošanā Rīgas Centra Humanitārajai vidusskolai. Iecerēts, ka pēc stundu beigām tas būs pieejams iedzīvotājiem.

Plānots, ka visas vecās un ekspluatācijai nederīgās saimniecības ēkas kompleksa teritorijā tiks nojauktas, tāpat tiks izzāģēti vecie koki. Pie kompleksa galvenās ieejas tiks izvietota administrācijas ēka.

Kompleksa teritorijā plānots basketbola laukums, vingrošanas laukums, futbola laukums un trīs multifunkcionāli laukumi, arī slidotava. Jaunajā kompleksā būs pilsētas centrā lielākais bērnu rotaļu laukums, vismaz 7000 kvadrātmetru platībā, paredz projekts.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nu un kāpēc bij tā janolaiž? kāpēc netiek normāli uzturētas būves un racionāli saimniekots??
    Bet gan nolaistas līdz kliņķim, nekoptas, neekspluatētas un tad atkal atraests, kur par lētiem blēķiem izgrūst miljonus

Polijā traģiskā avārijā iekļuvusi kravas automašīna no Latvijas (2)Kravas automašīna no Latvijas Polijā iekļuvusi avārijā, kurā gājuši bojā trīs cilvēki, vēsta Polijas mediji. Avārija notikusi pie Dibku ciemata.
Draugiem Facebook Twitter Google+