Nolans: Spēlētājiem ir jāmācās un tas jādara ātri 0

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Teds Nolans pēc zaudējuma ASV hokejistiem sacīja, ka šodien viņa padotie spēlējuši labāk nekā vakar pret Krieviju, taču spēlētājiem ātri jāizdara secinājumi un jāmācās no savām kļūdām.

Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41
“Šorīt viņi tur stāvēja vairāk nekā pusstundu, diskusijas bija skaļos toņos” – jautājam instruktoram, kuram no šoferiem šādā situācijā ir priekšroka 3

“Mums jāpieņem labāki lēmumi. Iemetām svarīgus vārtus, nākamajā maiņā kļūda un – 1:1. Pēc pāris minūtēm slikts noraidījums un jau otrie zaudētie vārti. Mums ir jauni puiši, kuri atkal un atkal pieļauj vienas un tās pašas kļūdas. Viņiem jāmācās un tas jādara ātri,” teica Nolans pēc piedzīvotā zaudējuma ar rezultātu 1:4.

Nolans paslavēja vārtsargu Edgaru Masaļski, izsakot cerību, ka turnīra turpinājumā viņš spēlēs arvien labāk. Treneris veltīja atzinīgus vārdus arī uzbrucējam Zemgum Girgensonam, kurš debitēja Latvijas izlases sastāvā.

Treneris vēl nemācēja pateikt, cik nopietna trauma ir Georgijam Pujacam, kuram ripa otrajā periodā trāpīja pa seju.

Uz nākamo spēli otrdien pret Austriju Nolans solīja veikt dažas izmaiņas sastāvā. Pie spēlēšanas acīmredzot tiks uzbrucējs Koba Jass. Gints Meija šodien neesot spēlējis, jo nav par 100 procentiem gatavs.