×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Zenta, Dzelde, Zelda
Trešdiena, 15. augusts, 2018
15. jūlijs, 2018
Drukāt

Nolaupa un spīdzina cilvēku, draud izmētāt ķermeņa daļas mežā (11)

Foto: UnsplashFoto: Unsplash

Rīgas rajona tiesa piespriedusi nosacītus sodus kādam alkohola ražošanas uzņēmuma darbiniekam un miesniekam par personas nolaupīšanu un tās spīdzināšanu, liecina publiski pieejamais tiesas spriedums.

Spriedums liecina, ka lietā kopumā apsūdzēti trīs vīrieši par personas nolaupīšanu, tīšu vidēja smaguma miesas bojājuma nodarīšanu, kā arī draudiem izdarīt slepkavību. Katram apsūdzētajam gan loma nozieguma izdarīšanā bijusi atšķirīga.

Vīrieši bija sagrābuši kādu personu, la atriebtos par viena apsūdzētā sievasmātei nodarīto pazemojumu. Cietušajam tika draudēts izmētāt viņa ķermeņa daļas pa mežiem, lai neviens nevarētu viņu atrast.

Tāpat cietušais aizvests uz mežu, kur viņam lika rakt sev bedri. Kad bedres rakšana purva sūnās neizdevās, vīrietis meties bēgt, taču panākts un saņēmis sitienu ar lāpstu pa galvu.

Tad cietušajam pavēlēts doties uz citu vietu rakt sev bedri, taču arī tas nav izdevies.

Spriedums arī liecina, ka cietušais tika iespundēts automašīnas bagāžniekā, kur viens no apsūdzētajiem viņam iecirtis ar mačeti un graizījis viņa ķermeni.

Cietušajam gan vēlāk atrodoties aizslēgtā automašīnas bagāžniekā izdevās piezvanīt policijai un izstāstīt par notikušo. Varmākas viņu pēc tam izlaiduši uz kāda meža ceļa, pirms tam piedraudot par neziņošanu.

Spriedums liecina, ka viens no apsūdzētajiem ir piecu bērnu tēvs ar deviņu klašu izglītību, taču agrāk nesodīts. Otrs apsūdzētais ir agrāk vairākas reizes sodīts divu bērnu tēvs ar pamatskolas izglītību, kurš strādājis kādā alkoholisko dzērienu ražošanas uzņēmumā par komplektētāju.

Trešais apsūdzētais ir divu bērnu tēvs, kurš agrāk nav sodīts. Vīrietis strādājis kādā uzņēmumā par miesnieku.

Vienam apsūdzētajam tiesa piemēroja 140 stundas piespiedu darba, otrs apsūdzētais saņēma piemēroja četru gadu nosacītu brīvības atņemšanu. Trešais apsūdzētais saņēma nosacītu brīvības atņemšanu uz diviem gadiem un četriem mēnešiem.

Izmeklēšanas laikā nosacīti notiesātie gan vairākus mēnešus pavadīja apcietinājumā.

Nosacīti notiesātajiem arī cietušajam būs jāmaksā vairākus tūkstošus eiro lielas kompensācijas.

Apsūdzētie vainu atzina un piekrituši maksāt kompensācijas.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Artusa Kaimiņa elektorāta piedzīvojumi.

 2. Tikai cilvēku papīdzināj, kas tur liels, tas tev nav piedalīties demokrātiskos protestos pret vadošo kliķi, kur uzreiz cietumā jābāž un jāvajā pa visu Eiropu, tāpēc var tikai nosacīto un sabiedriskos darbus iedot.

 3. Nu ja, nav tak tādi briesmoņi, kā šitas Ansis Bērziņš. Šitie trīs mēģināja noslepkavot parastu puišeli, bet tas Bērziņš varēja trāpīt pa vienu galvu, kādas mums tikai 100, izsist to pašu mazumiņu smadzeņu un sagraut visu demokrātisko valsts iekārtu. Lūk, tam Bērziņam gan ieslodzījumu, un taisnā tiesa noteikti atradīs vēl un vēl pielikt pa gadiņam klāt, lai mūžam ārā netiek

 4. Bāž bagāžniekā cilvēku ar mobilo telefonu ? Divu bērnu tēvi ir bīstami plānpratīgie ..

 5. Kāpēc tik skarbi? Vajadzēja nanobrīdinājumu izteikt un miers mājās.

 6. Vainīgs esmu,atzīstos! Apsolos,ka labošos!

 7. Sabiedriskais fuj!

 8. Galigs murgs, gandriz nosita,bet sods ka sviestmaizi nozaga. Ta vajadzetu pasam tiesnesim,beigas tadus sodus smiekligus izrakstit,nakosreiz domatu ar smadzenem nevis dibena puslodem.

 9. Īstie zaļie akcenti arī šeit

 10. Ceturtais bandas izdzimtenis ir tiesnesis. KURP MĒS EJAM?!

 11. humānā tiesa ibio Atbildēt

  vismaz 5 gadus stingrajā režīmā vajadzēja, nevis nosacītu sodu!

Draugiem Facebook Twitter Google+