Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
20. februāris, 2015
Drukāt

Nolemj neslēgt Mežotnes internātvidusskolu

Foto-LETAFoto-LETA

Bauskas novada dome, skatot jautājumu par Mežotnes internātvidusskolas likvidēšanu, vakar nolēmusi izglītības iestādi tomēr neslēgt.

Jautājums par Bauskas novada pašvaldības vispārējās izglītības ie­stādes – Mežotnes internātvidusskolas – iespējamo likvidēšanu tika skatīts Bauskas novada domes apvienoto komiteju sēdē. Deputāti atzinuši, ka skolas specifikas dēļ to tomēr nepieciešams saglabāt, jo daudziem audzēkņiem, kuriem ir zems sekmju līmenis, nepieciešama individuāla pieeja, ko šajā skolā ir iespējams nodrošināt. Tāpat pašvaldība skolas infrastruktūrā ir ieguldījusi prāvus līdzekļus. Vienlaikus deputāti atzinuši, ka skolas lielākā problēma joprojām ir mazais audzēkņu skaits, bet, neskatoties uz to, nolemts izglītības iestādi tomēr neslēgt.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+