Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
20. februāris, 2015
Drukāt

Nolemj neslēgt Mežotnes internātvidusskolu

Foto-LETAFoto-LETA

Bauskas novada dome, skatot jautājumu par Mežotnes internātvidusskolas likvidēšanu, vakar nolēmusi izglītības iestādi tomēr neslēgt.

Jautājums par Bauskas novada pašvaldības vispārējās izglītības ie­stādes – Mežotnes internātvidusskolas – iespējamo likvidēšanu tika skatīts Bauskas novada domes apvienoto komiteju sēdē. Deputāti atzinuši, ka skolas specifikas dēļ to tomēr nepieciešams saglabāt, jo daudziem audzēkņiem, kuriem ir zems sekmju līmenis, nepieciešama individuāla pieeja, ko šajā skolā ir iespējams nodrošināt. Tāpat pašvaldība skolas infrastruktūrā ir ieguldījusi prāvus līdzekļus. Vienlaikus deputāti atzinuši, ka skolas lielākā problēma joprojām ir mazais audzēkņu skaits, bet, neskatoties uz to, nolemts izglītības iestādi tomēr neslēgt.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+