Mobilā versija
+17.5°C
Kristīne, Kristīna, Krista, Kristiāna, Kristiāns
Svētdiena, 23. jūlijs, 2017
20. februāris, 2015
Drukāt

Nolemj neslēgt Mežotnes internātvidusskolu

Foto-LETAFoto-LETA

Bauskas novada dome, skatot jautājumu par Mežotnes internātvidusskolas likvidēšanu, vakar nolēmusi izglītības iestādi tomēr neslēgt.

Jautājums par Bauskas novada pašvaldības vispārējās izglītības ie­stādes – Mežotnes internātvidusskolas – iespējamo likvidēšanu tika skatīts Bauskas novada domes apvienoto komiteju sēdē. Deputāti atzinuši, ka skolas specifikas dēļ to tomēr nepieciešams saglabāt, jo daudziem audzēkņiem, kuriem ir zems sekmju līmenis, nepieciešama individuāla pieeja, ko šajā skolā ir iespējams nodrošināt. Tāpat pašvaldība skolas infrastruktūrā ir ieguldījusi prāvus līdzekļus. Vienlaikus deputāti atzinuši, ka skolas lielākā problēma joprojām ir mazais audzēkņu skaits, bet, neskatoties uz to, nolemts izglītības iestādi tomēr neslēgt.

Pievienot komentāru

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (8)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (13)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+