Mobilā versija
+5.9°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
10. maijs, 2013
Drukāt

Nolemti pozitīvismam


Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

“Cilvēki, kuri atsakās pieņemt, ka ar viņiem nākotnē varētu atgadīties kaut kas slikts, ir krietni pozitīvāki nekā piesardzīgie,” teikts ASV Mičiganas universitātes publiskotajā pētījumā.

 

Universitātes zinātnieki veica plašu pētījumu, lai novērtētu, kā cilvēku garīgo labsajūtu ietekmē pagātnes pieredzes un nākotnes gaidas. “Jo vieglāk cilvēkam ir atcerēties labos notikumus pagātnē, jo labāk viņi jūtas. Līdzīgi ir ar negatīvām atmiņām,” teikts britu laikraksta “The Daily Telegraph” aprakstītajā pētījumā. “Turklāt jo vairāk cilvēki domā par labo, kas viņu sagaida priekšdienās, jo laimīgāki viņi jūtas. Bet tie, kuri nespēj saskatīt gaišu nākotni, protams, ir nelaimīgi. Kaut mēs spējam pieņemt, ka ar ikvienu no mums var notikt kāda traģēdija, tomēr tie, kuri nepieķeras traģēdiju domām, pa dzīvi plūst vieglāk un laimīgāk.”

 

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+