×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
16. septembris, 2015
Drukāt

Kur un kā izīrēt sadzīves tehniku, inventāru, noliktavu, biroja tehniku u.c.

Foto no Boxnoliktavas arhīvaFoto no Boxnoliktavas arhīva
Padoms

Informāciju par nomas pakalpojumiem var atrast internetā (padoms – nemeklēt vispārināti, bet rakstīt konkrēto iekārtu vai instrumentu, kā arī minēt abus vārdus – īre vai noma) vai reģionālajos laikrakstos.

Latvijā pēdējos gados izaugsmi piedzīvojis labi aizmirstais nomas tirgus – cilvēki to sāk izmantot arvien vairāk, nomājot gan sadzīves tehniku un dažāda veida inventāru, gan biroja tehniku un pat viedtālruņus.

Katram kaut reizi nācies piedzīvot situāciju, kad nepieciešamais darbarīks, tehnika vai sadzīves lieta vajadzīga tikai uz kādu konkrētu brīdi. Tāpēc nav jēgas to iegādāties, lai paturētu savā īpašumā. Visbiežākais risinājums – aizņemties no kaimiņa. Bet ja kaimiņam arī nav? Tāda pati situācija ir ar sadzīves lietu novietošanu uz laiku. Kur likt mantas, ko kādu laiku nelieto?

 

Noliktavu īre

Kur nesezonā atrast vietu slēpēm, sniega dēļiem, ragavām, riteņiem, automašīnu riepām utt.? Kur likt mēbeles mājokļa remonta laikā vai uzglabāt mantas, ja mājokli uz laiku izīrēju? Kur glabāt vaļasprieka inventāru, ja tam nav vietas mājoklī?

Protams, plašas lauku sētas īpašnieki šim nolūkam izmanto šķūnīšus, saimniecības ēkas, garāžas, bet kompaktāku mājokļu – ciemata māju, pilsētas privātmāju un dzīvokļu saimnieki izlīdzas ar pagrabu, pieliekamo, lodžiju utt. Tomēr tas nav sevišķi ērti. Šo problēmu var palīdzēt atrisināt samērā jauns pakalpojums – boksu noliktavas, kas piedāvā dažādas lietas uzglabāt individuālās dažādu izmēru tīrās, sausās un drošās telpās. Pieejamas vairāk nekā 500 dažādas formas un izmēru individuālas telpas, sākot no 1 m2 (griestu augstums 2,5 m) līdz 90 m2. Jaunums – tiem, kam pat 1 m2 liela telpa šķiet par lielu, ir iespēja uzglabāt savas mantas hermētiski slēgtos multiboksa konteineros/kastēs.

Telpu drošību garantē videonovērošanas, ugunsdrošības un klimata kontroles sistēmas. Atslēgas no boksu noliktavas ir tikai īrniekam. Nevienam citam, pat noliktavu pārstāvim, nav pieejas klienta noliktavai. Katrs nākamais īrnieks atslēgu nomaina pats. Boksu noliktavai ir piekļuve septiņas dienas nedēļā (arī svētku dienās) no plkst. 6 līdz plkst. 22, iepriekš nevienu nebrīdinot. Pluss – noliktavā var iebraukt ar automašīnu, līdz ar to mantas var ērti iekraut un izkraut jebkādos laika apstākļos. Lietu iepakošanai noliktavā ir pieejamas dažāda izmēra kastes, līmlentes, burbuļplēves u. c. Minimālais nomas laiks ir viens mēnesis, bet glabāšana iespējama nenoteiktu laiku. Līgums automātiski tiek pagarināts katru mēnesi, līdz pakalpojums vairs nav nepieciešams.

4 m2 liels bokss izmaksā 80,25 eiro mēnesī, 6 m2 – 106,52 eiro mēnesī, bet 90 l multiboksa kaste – 10 eiro mēnesī (vairāk par iespējām un cenām boxnoliktavas.lv). Boksu pakalpojumi pagaidām pieejami Berģos, Daugavgrīvas un Bauskas ielu noliktavās Rīgā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+