Mobilā versija
+4.3°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
30. jūlijs, 2014
Drukāt

Noslēgusies sestā “Iespējamās misijas” vasaras skola

Tās gaitā Ventspils 5. līdz 8. klašu skolēni desmit dienas attīstīja un nostiprināja dažādas prasmes, kas noderēs gan skolā, gan turpmākajā dzīvē. Vasaras skola veidota kā dienas nometne. Katru dienu notika mācību nodarbības, kā arī dažādas interešu izglītības nodarbības. Piemēram, skolēni pilnveidoja runāšanas prasmes angļu valodā, analizējot tekstu, atrodot tajā būtiskāko un skaidri formulējot savu viedokli. Dabaszinību nodarbībās trenēja prasmes izvirzīt hipotēzi, veikt eksperimentus un analizēt to rezultātus. Matemātikas nodarbībās atkārtoja zināšanas par darbībām ar daļām, sasaistot tās ar pielietojumu ikdienā. Skolēnu sniegumu un izaugsmi vērtēja katrā nodarbībā. Angļu valodas prasmju izaugsme ir 9 procenti, darbā ar tekstu un informācijas apstrādi un analīzi – 14 procenti, pētniecības prasmēs – 19 procenti, bet matemātikā – 16 procenti. Tas pierāda, ka ir iespējams skolēnu sniegumu uzlabot īsā laikā, ja vien ir atbilstoša motivācija un mācību metodes. Skolotāji mācību nodarbības veidoja ļoti pārdomāti, lai bērnos raisītu interesi un pārliecību, ka viņi var būt sekmīgi. Izdošanās raisa prieku par sasniegumiem un līdz ar to motivāciju un vēlmi mācīties. Arī vecāki atzinīgi novērtējuši pozitīvās pārmaiņas savos bērnos – vasaras skolas laikā viņi kļuvuši atvērtāki, drošāki, zinātkārāki, ar interesi un bez pamudinājuma iesaistījušies mācībās un atzinīgi novērtējuši tajās iegūto.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+