×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
16. decembris, 2016
Drukāt

Nopietna avārija uz Bauskas šosejas: Vīrietis piedzīvo savu otro dzimšanas dienu

Kadrs no videoKadrs no video

Kāds autobraucējs vakar piedzīvojis savu otro dzimšanas dienu. Viņš pieredzējis sadursmi ar desmitiem tonnu smagu kravas auto un vēl diviem spēkratiem, taču viņam pat nav bijusi nepieciešama ārstēšanās slimnīcā, vēstīja raidījums “Degpunktā”.

Vakar viena no nopietnākajām avārijām, kurā iesaistīti četri automobiļi, tikai dažas minūtes pirms pusdienlaika notika uz Bauskas šosejas, pie pagrieziena uz Baložiem.

Igors ir pirmais, kurš uz savas ādas izbaudījis sitienu, kuru radījis vairākus desmitus tonnu smagais kravas auto. Tas bijis tik spēcīgs, ka viņa apvidus auto kļuvis par aptuveni metru īsāks. Diemžēl ne viņš, ne citi avārijā iesaistīto vieglo auto šoferi šajā gadījumā nav spējuši ko darīt, lai glābtu situāciju.

Īsu brīdi pēc negadījuma notikuma vietā piestāja neatliekamā medicīniskā palīdzība. Dakteri apskatījuši satrauktos autobraucējus, taču šajā gadījumā nevienam nav bijusi nepieciešama ārstēšanās slimnīcā. Nedaudz vēlāk šeit ieradušies arī ceļu policisti.

Likumsargi neslēpj, ka pēc šādām avārijām autobraucējiem, kuri izraisījuši negadījumu, var nākties iepūst alkometrā. Arī šajā gadījumā tas izdarīts, taču nekādi pārkāpumi nav konstatēti.

Vairāk pievienotajā videosižetā:

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+