Mobilā versija
Brīdinājums -1.9°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Sestdiena, 20. janvāris, 2018
30. decembris, 2016
Drukāt

Nopietnas alkoholisma pazīmes. Risini, kamēr nav par vēlu! (5)

Dzeriens-Aperol

Būšanā par alkoholiķi nav nekā laba. Alkohols izjauc attiecības, cilvēkiem alkoholiķa klātbūtnē būs grūti uzturēties, kā arī šāds cilvēks laika gaitā vairs nebūs spējīgs strādāt pilna laika darbu.

Cilvēki, kuriem nav tuvu attiecību ar alkoholu, nevēlēsies uzturēties šāda cilvēka klātbūtnē, kas novedīs pie tā, ka pazudīs paziņas, draugi un vēlāk arī ģimene. Protams, ir daudz iemeslu, kādēļ cilvēki kļūst par alkoholiķiem, un daži no tiem ir pat saprotami, tomēr sevi vienmēr ir jānostāda augstāk par dzīves problēmām, jo nav nekā trakāka kā spēlēties ar savu veselību un galu galā – dzīvību.

Lūk, mēs piedāvājam ieskatīties dažās pazīmēs, kas liecina, ka cilvēka attiecības ar alkoholu ir kļuvušas pārāk tuvas. Ja saskati šādas pazīmes sevī vai arī kādā sev tuvā draugā vai ģimenes loceklī, ir pienācis laiks meklēt palīdzību un censties labot šo noiešanu no pareizā ceļa.

Alkohola izvēlēšanās pār ēdienu
Viena no pirmajām pazīmēm, ka cilvēks sāk kļūt par alkoholiķi, ir tā, ka viņš aizvien retāk ir sācis ēst. Šis cilvēks vairs neizrāda īpašu interesi par ēdienu – viņš labāk izvēlēsies iedzert nekā kārtīgi paēst.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Jo ātrāk rīkosies… interesanti gan- kā!!!?? Jā rīkoties!?

 2. Viegli nokaitināms, ja nav iedzēris
  ——————————
  Pēdējais blefs!!! Un vispār, šīs nosauktās pazīmes ir kaut kāda šizofrēniķa murgs!!! Es sevi uzskatu par alkoholiķi, jo ilgāk par 4-5 dienām izturēt nevaru, bet, man nav neviena nošīm pazīmēm!!!

 3. dailyvibes.org taču ir primātu lasāmviela, tāda pat kā draugiem.lv ieteiktais brīvbrīdis.
  Vai tad la.lv vajag tik zemu nolaisties?

  • ja runā par visām tām dzentlmenis u.tml., neapšaubāmi. Es viņu saucu par deģenerācijas portāliem. un brīnos no kurienes sis saturs rodas.
   normāla valstī par tāda satura izplatīšanu, kāds tur ewizēm ir, pienāktos cietums. kas ir dailyvibes?

Draugiem Facebook Twitter Google+