Uncategorized

Nopludināts Džonija Depa un Amberas Hērdas ķīviņa videoieraksts 16

Foto – Leta/EPA

Internetā nopludināts video, kurā Holivudas aktieris Džonijs Deps ķīviņa laikā ar sievu Amberu Hērdu demolē savas mājas virtuvi, lamājas un mētā priekšmetus.

Kā jau ziņots, 30 gadus vecā Hērda maijā pieprasīja šķiršanos no Depa pēc 15 laulībā aizvadītiem mēnešiem. Kā šķiršanās iemeslu Hērda bija norādījusi “neatrisināmas domstarpības”, taču neilgi pēc tam ieguva tiesas izdotu aizliegumu Depam viņai tuvoties, jo apsūdzēja vīru vardarbībā.

Slavenību tenku portāls TMZ ziņo, ka video uzņemts, “vairākus mēnešus pirms” Hērda vērsās tiesā, lai šķirtu neilgo laulību.

Taču 53 gadus vecajam Depam pietuvināti informācijas avoti apgalvo, ka video esot “samontēts”.

Deps un Hērda 2015. gada februārī salaulājās nelielā ceremonijā Losandželosā. Dažas dienas vēlāk viņi sarīkoja lielas svinības Bahamu salās.

Hērdas iesniegtajos dokumentos apgalvots, ka maijā Deps viņai “vardarbīgi uzbruka” pāra kopīgajā dzīvoklī. Pieminēti vēl divi gadījumi, kad Deps esot bijis pret viņu vardarbīgs. Viens no tiem bijis Hērdas dzimšanas dienā, kad viņš pret sienu metis šampanieša pudeli, bet sievas virzienā sviedis vīna glāzi. Pēc tam aktieris esot saķēris Hērdu aiz matiem un nogrūdis uz grīdas.

“Visā attiecību laikā Džonijs bija vārdiski un fiziski vardarbīgs pret mani,” liecināja Hērda. “Es pārcietu pārmērīgu emocionālu, verbālu un fizisku vardarbību no Džonija, tostarp dusmīgus, ļaunus, pazemojošus un draudīgus uzbrukumus katru reizi, kad es apšaubīju viņa autoritāti vai nepiekritu viņam.”

LA.lv