Mobilā versija
+0.8°C
Austris
Svētdiena, 22. janvāris, 2017
22. septembris, 2016
Drukāt

Nora Ikstena un Margita Gailītis piedalīsies nozīmīgā literārā festivālā ASV

Foto: LETAFoto: LETA

Sestdien, 24. septembrī, rakstniece Nora Ikstena un tulkotāja Margita Gailītis piedalīsies lasījumos un grāmatu parakstīšanā Nacionālajā grāmatu festivālā ASV Kongresa bibliotēkā, LA.lv uzzināja pasākuma mājas lapā.

Abu Latvijas pārstāvju prezentācijas iekļautas festivāla starpotautiskajā sadaļā.

Nora Ikstena pasākuma aprakstā pieteikta kā viena no ievērojamākajām un nozīmīgākajām latviešu rakstniecēm, atgādinot, ka literatūrā viņa ienāca 1993. gadā ar Annas Rūmanes-Ķeniņas biogrāfiju. Tāpat atgādināts Ikstenas paveiktais darbs ar viņas mentora Dzintara Soduma literāro mantojumu un atbalsts rakstniekam viņa dzīves pēdējos gados.

Kā saprotams, Ikstena stāstīs par “Dzīves stāstiem” – grāmatu, kura visnesenāk iztulkota angliski (izdevniecība “Guernica”, 2013. gads).

Pievienot komentāru

Mēnešreizes mākslā – pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai? (4)Ziņa par Ingrīdas Pičukānes izstādi "Sarkanā istaba", kurā viņa ataino ar mēnešreizēm saistīto personīgo pieredzi, zibenīgi uzkarsēja tīmekļa temperatūru līdz vairākiem simtiem komentāru. Gandrīz visi no tiem bija naidīgi, izsmējīgi un rupji. Vai menstruācija mākslā ir pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai?
Draugiem Facebook Twitter Google+