×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.0°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
29. augusts, 2014
Drukāt

Norāda uz nepieciešamību uzlabot Latvijas rīcības plānu kara situācijā (7)

Foto: LETAFoto: LETA

Renārs Putniņš

Plāns, kas paredz Latvijas rīcību kara situācijā, neregulē sadarbību starp universitātes slimnīcām, Aizsardzības ministriju un Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, šodien preses konferencē norādīja Veselības ministrijas (VM) parlamentārais sekretārs Renārs Putniņš, kurš šonedēļ atgriezies no darba vizītes Ukrainā.

Putniņš sacīja, ka plāns paredz četrus līmeņus, kādos var reaģēt uz kara darbību, tomēr iepriekšminētā sadarbība šajos līmeņos nav skaidrota.

“Tas nozīmē, ka nav bijušas mācības, kas notiek, ja lielas pacientu plūsmas (tādas kā šobrīd Ukrainā) aizplūst uz mūsu universitātes slimnīcām, vai viņi ir spējīgi pieņemt šos pacientus,” sacīja VM pārstāvis.

Lai šo situāciju mainītu, tuvākajā laikā ir paredzēta tikšanās ar aizsardzības ministru Raimondu Vējoni un ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču (V), sacīja Putniņš.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Visi plūdīs uz Rīgu? Vai paliks pusceļā?!

  2. Vai šādā situācijā daudz palīdzēs laikmetīgas mākslas muzejs un akustiska koncertzāle Rīgā?

  3. Lai šādu pacientu būtu mazāk un būtu vēl ko aizsargāt,laikus jādomā arī par patvertnēm civiliedzīvotājiem!

  4. tobago salas princis Atbildēt

    Interesanti, ka sadarbībā ir domāts par universitātes slimnīcām, kas ir Rīgā, bet kā ar perifērijas slimnīcām? Nedomāju, ka uni slimnīcas spēs nodrošināt ievainoto uzņemšanu. Un atkal vadošie domā, ka Latvija. Ir Rīga.

  5. Nesaprotu, KO VARAM GAIDĪT NO ZZS VĒJOŅA, kurš kopā ar savu partiju nepavisam ilgi atpakaļ sparīgi balsoja PRET Aizsardzības budžeta palielināšanu??????????? Mums NEESOT ienaidnieks pierobežā..!? Neesot JĀSASPRINGST…. Vienīgi ZZs priecājās par Aizsardzības līdzekļu novirzīšanu PUPUĶU PĒTĪŠANAI ĀDAŽU POLIGONĀ vairāk kā 100 000 latu!?? NEPĪKSTĒJĀS zinot, ka atvaļinājās kvalificēti virsnieki, nevarot nodrošināt materiāli savas ģimenes!?? Neiepīkstējās par notiekošo zemessardzē!?? Vai nav jauki spēlēt teātri pirms vēlēšanām??? Pēc vēlēšanām viss ies IERASTO gaitu??????? VARBŪT JĀBEIDZ ROTAĻAS BĒRNUDĀRZA SMILŠU KASTĒ?!????

    • Nav jau vairs nekādas rotaļas. Lembergs jau atklāti visai pasaulei paziņois kurā pusē viņš ir. Tikai pēdējie “optimisti” var domāt, ka vis ir OK! Bērziņš cenšās neizpausties, bet arī nevajag, tā patās ir skaidrs.

Draugiem Facebook Twitter Google+