×
Mobilā versija
Brīdinājums +8.1°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
31. oktobris, 2014
Drukāt

Noraida Robina Tika un Farela Viljamsa prasību atcelt apsūdzības plaģiātismā

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

ASV federālā tiesa ceturtdien noraidījusi kanādiešu dziedātāja Robina Tika un amerikāņu producenta Farela Viljamsa prasību atcelt viņiem izvirzītās apsūdzības plaģiātismā.

Kā ziņots, mūžībā aizgājušā soulmūzikas dziedātāja Mārvina Geja ģimene iesūdzēja mūziķus tiesā par hitu “Blurred Lines”, kurā saskatīja lielu līdzību ar Geja 1976. gada dziesmu “Got to Give It Up”.

Abas puses pieaicināja mūzikas ekspertus, kas analizēja abas dziesmas un diskutēja par apsūdzības pamatotību. “Apsūdzētie ir pietiekamā mērā parādījuši, ka “Blurred Lines” ārkārtīgi līdzinās ar autortiesībām aizsargātajiem oriģinālajiem elementiem no “Got to Give It Up”,” lēma tiesnesis.

Lietas iztiesāšana turpināsies februārī Losandželosā.

Iepriekšējās intervijās Tiks atzina, ka esot klausījies Geja dziesmas, kad sacerējis “Blurred Lines”. Vēlāk gan viņš sacīja, ka esot pārspīlējis savu lomu hita tapšanā, jo tolaik esot bijis atkarīgs no alkohola un pretsāpju medikamentu lietošanas.

“Man gada garumā bija pamatīgas problēmas ar alkoholu un narkotikām. Es nesniedzu nevienu interviju skaidrā prātā, tāpēc es patiesi neatceros daudzas lietas, ko teicu,” Tiks sacīja tiesā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+