×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
4. marts, 2013
Drukāt

Norda filmu “Mammu, es tevi mīlu” sāk izrādīt reģionos

foto - publicitātesfoto - publicitātes

Ar reģionālo pirmizrādi Cēsīs režisora Jāņa Norda jaunā spēlfilma “Mammu, es tevi mīlu” (filmu studija TANKA, producenti Alise Ģelze un Gatis Šmits), ir uzsākusi savu ceļu uz ekrāniem visā Latvijā.

Berlīnes kinofestivālā godalgotās filmas seanss Cēsu Kultūras un tūrisma centrā bija īpaši nozīmīgs, jo filmas galvenās lomas atveidotājs Kristofers Konovalovs ir cēsinieks un Cēsu 1. ģimnāzijas audzēknis.  Pirmizrādē uz tikšanos ar skatītājiem bija ieradies režisors Jānis Nords, Pētera lomas atveidotājs Matīss Livčāns un arī pats Kristofers Konovalovs, Raimonda lomas atveidotājs. Pateicoties cēsinieku lielajai interesei , filmu Cēsu pilī turpinās izrādīt līdz 16. martam,  kopumā ieplānoti  10 seansi.
Pateicoties Valsts Kultūrkapitālfonda   atbalstam profesionālās mākslas izplatīšanai reģionos, Latvijas Kinematogrāfistu savienības projekta „Kino visiem un visur Latvijā” ietvaros šī kinolente,  kas jau paspējusi saņemt daudz pozitīvu novērtējumu gan no kino profesionāļiem, gan no skatītājiem, nokļūst  pie novadu skatītājiem tikai  nedēļu pēc tās pirmizrādes Rīgā.
Marta mēnesī  gan bērniem, gan lielajiem domātā ģimenes filma „Mammu , es tevi mīlu” sasniegs skatītājus visos Latvijas reģionos.  Filmas izrādīšanu jau uzsācis Valmieras kinoteātris „Gaisma” un Siguldas kinoteātris „Lora”, bet no 15. marta filmas izrādīšanai pievienosies Liepājas kinoteātris „Balle”. Pilsētās un apdzīvotās vietās, kur vairs nav  ar modernajām tehnoloģijām  aprīkotu kinoteātru, talkā nāks kultūras un tautas nami.
Tā kā filma „Mammu, es tevi mīlu” ļoti jūtīgi un saprotoši portretē bērnu attiecības ar pieaugušajiem, daudzās izrādīšanas vietās  tiks organizēti speciāli seansi  skolēniem. Tā, piemēram, Ventspils Teātra namā „Jūras vārti” 6. martā  sarunu ar režisoru un skatītājiem vadīs psiholoģe Aina Poiša.
Filmas seansi   marta mēnesī ieplānoti sekojošās vietās:
Ventspils (5., 6., 7. marts), Kuldīga (no 8. – 30. marts), Garkalne-Berģi (23.marts) , Carnikava (15.marts), Kalngale (20.marts), Salaspils (10.marts), Aloja (14.marts), Balvi (26.marts), Ropaži (13., 14.marts), Roja (17.marts), Bauska (21.marts), Skrunda (20.marts), Brocēni (17.marts), Vangaži (17.marts), Mazsalaca (19.marts) , Gaujiena (26.,  31.marts), Birzgale (17.marts), Jelgava (22., 25., 29. marts), Ērgļi (23., 27.marts) , Vecumnieki (20.marts), Vilce (17.marts), Limbažu pagasta Stūrīši (9.marts), Daugavpils (15. – 21.marts), Mālpils (19.marts), Lēdurga (13.marts), Balgale (21.marts), Valdgale (22.marts), Olaine (20.marts), Pļavmuiža (16.marts), bet Dundagā, Sabilē,  Jaunpagastā , Stendē, Spārē, Valdemārpilī  un Tiņģerē filmu izrādīs laikā no  18.-23. martam.
Aprīlī filmu izrādīs atjaunotajā kinoteātrī Smiltenē, Madonas kinoteātri, Rēzeknes kinoteātrī, Jēkabpils kultūras namā, Koknese kultūras namā,  Līvbērzes kultūras namā, Lubānas kultūras namā un daudzviet Rundāles novadā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+