×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
18. decembris, 2015
Drukāt

“Norde” pārsūdz NMPD iepirkumu par mašīnu iegādi no “Auto Blizt”

Foto-LETAFoto-LETA

“Nissan” markas automašīnu oficiālais dīleris Latvijā “Norde” pārsūdzējis iepirkumu par 52 ātrās palīdzības automašīnu iegādi Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam (NMPD), liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājas lapā.

Cik ilgā laikā sūdzība tiks izskatīta, vēl nav zināms.

“Norde” Korporatīvo klientu projektu vadītājs Gatis Siliņš aģentūrai BNS pavēstīja, ka, viņaprāt, uzvarētājs neatbilst konkursa nolikuma prasībām par nodokļu parāda neesamību, kā arī veiktas izmaiņas prasībās par garantijām.

Atbilstoši “Lursoft” datiem, uzņēmumam “Auto Blitz” nav nodokļu parādu.

Jau ziņots, ka NMPD izsludinātajā konkursā kopumā tika saņemti deviņi piedāvājumi un uzņēmums “Auto Blitz”, kas ir “Opel” markas automašīnu tirgotājs, tika atzīts par uzvarētāju. Auto tiks iepirkti par 4,02 miljoni eiro.

52 jaunas neatliekamās medicīniskās automašīnas tiek iepirktas Rīgas reģionam. Pēc līguma noslēgšanas četru mēnešu laikā uzņēmumam būs jāpiegādā viens auto, un notiks tā testēšana. Pēc tās astoņu mēnešu laikā būs jāpiegādā ne mazāk kā 24 automašīnas. Otra piegāde tiek plānota, sākot no 2016.gada decembra trīs četru mēnešu laikā.

“Auto Blitz” dibināts 2011.gadā, tā pamatkapitāls ir 225 tūkstoši eiro. Uzņēmums pieder Ģirtam Zemītim (17,77%), Mārim Varkalim (17,77%), Vitautam Tučkum (8,88%) un kompānijai “Mūsu motors grupa” (55,55%).

Uzņēmums 2014.gadā strādāja ar 5,924 miljonu eiro apgrozījumu un 20,1 tūkstoša eiro peļņu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+