Mobilā versija
+0.3°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
31. augusts, 2016
Drukāt

“Nords Porter Novelli” nomaina vadītāju (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Krišjānis Caune

Precizēta informācija par uzņēmuma finanšu rādītājiem 5.rindkopā.

Par sabiedrisko attiecību aģentūras “Nords Porter Novelli” vadītāju kļuvis Krišjānis Caune, kurš amatā nomainīs Eviju Ansonsku, kura sešus gadus pildīja uzņēmuma valdes priekšsēdētājas pienākumus, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.

Caunem ir 14 gadu pieredze finanšu sfērā. Pēdējos piecus gadus viņš strādājis Latvijas apdrošināšanas sabiedrībā “Balta”, kurā vadīja mārketinga analītisko daļu, izstrādājot gan produktu, gan zīmola kampaņas, kā arī nodrošinot atbalstu komunikācijas veidošanā. Caune ir absolvējis Rīgas Valsts 1.ģimnāziju un augstāko izglītību ieguvis Banku augstskolā, studējot finanses un ekonomiku.

“Nords Porter Novelli” uzņēmums dibināts 1999.gadā, un šobrīd tā ir viena no lielākajām Baltijas sabiedrisko attiecību aģentūrām, kas pārstāv vienu no pieciem lielākajiem starptautiskajiem aģentūru tīkliem “Porter Novelli International”. “Nords Porter Novelli” ir meitasuzņēmums “NECom” – pasākumu mārketinga un sponsorēšanas aģentūrai Latvijā.

“Nords Porter Novelli” ir 17 gadu pieredze zīmolu vadībā, uzņēmumu reputācijas veidošanā un integrēto komunikāciju kampaņu plānošanā un īstenošanā. Starp “Nords Porter Novelli” vadošajiem klientiem ir “Latvijas Mobilais telefons”, “Linstow Center Management”, “Domenikss”, “Lido” un citi.

Pēc 2015.gada pārskata, “Nords Porter Novelli” darbojies ar 1 449 465 eiro apgrozījumu un 189 335 EUR peļņu.

Uzņēmuma īpašnieki ir Edgars Skulte – 45,9%, Aigars Nords – 44,1% un Andris Rubins – 10%.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Viena no lielākajām PR aģentūrām ar 65 tk EUR apgrozījumu? Nopietni??? 😀

Inkubators biznesa grūdienamBiznesa idejām līdz 2023. gadam iespēja saņemt dažādu veidu palīdzību uzņēmuma attīstībai
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (16)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+