Mobilā versija
+6.1°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
31. augusts, 2016
Drukāt

“Nords Porter Novelli” nomaina vadītāju (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Krišjānis Caune

Precizēta informācija par uzņēmuma finanšu rādītājiem 5.rindkopā.

Par sabiedrisko attiecību aģentūras “Nords Porter Novelli” vadītāju kļuvis Krišjānis Caune, kurš amatā nomainīs Eviju Ansonsku, kura sešus gadus pildīja uzņēmuma valdes priekšsēdētājas pienākumus, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.

Caunem ir 14 gadu pieredze finanšu sfērā. Pēdējos piecus gadus viņš strādājis Latvijas apdrošināšanas sabiedrībā “Balta”, kurā vadīja mārketinga analītisko daļu, izstrādājot gan produktu, gan zīmola kampaņas, kā arī nodrošinot atbalstu komunikācijas veidošanā. Caune ir absolvējis Rīgas Valsts 1.ģimnāziju un augstāko izglītību ieguvis Banku augstskolā, studējot finanses un ekonomiku.

“Nords Porter Novelli” uzņēmums dibināts 1999.gadā, un šobrīd tā ir viena no lielākajām Baltijas sabiedrisko attiecību aģentūrām, kas pārstāv vienu no pieciem lielākajiem starptautiskajiem aģentūru tīkliem “Porter Novelli International”. “Nords Porter Novelli” ir meitasuzņēmums “NECom” – pasākumu mārketinga un sponsorēšanas aģentūrai Latvijā.

“Nords Porter Novelli” ir 17 gadu pieredze zīmolu vadībā, uzņēmumu reputācijas veidošanā un integrēto komunikāciju kampaņu plānošanā un īstenošanā. Starp “Nords Porter Novelli” vadošajiem klientiem ir “Latvijas Mobilais telefons”, “Linstow Center Management”, “Domenikss”, “Lido” un citi.

Pēc 2015.gada pārskata, “Nords Porter Novelli” darbojies ar 1 449 465 eiro apgrozījumu un 189 335 EUR peļņu.

Uzņēmuma īpašnieki ir Edgars Skulte – 45,9%, Aigars Nords – 44,1% un Andris Rubins – 10%.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Viena no lielākajām PR aģentūrām ar 65 tk EUR apgrozījumu? Nopietni??? 😀

Gatis Strads. Mežā neatkarīgāks nekā teātrīSkatoties uz kokiem, redz ainavu, nevis eiro
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+