Mobilā versija
+3.6°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
31. augusts, 2016
Drukāt

“Nords Porter Novelli” nomaina vadītāju (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Krišjānis Caune

Precizēta informācija par uzņēmuma finanšu rādītājiem 5.rindkopā.

Par sabiedrisko attiecību aģentūras “Nords Porter Novelli” vadītāju kļuvis Krišjānis Caune, kurš amatā nomainīs Eviju Ansonsku, kura sešus gadus pildīja uzņēmuma valdes priekšsēdētājas pienākumus, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.

Caunem ir 14 gadu pieredze finanšu sfērā. Pēdējos piecus gadus viņš strādājis Latvijas apdrošināšanas sabiedrībā “Balta”, kurā vadīja mārketinga analītisko daļu, izstrādājot gan produktu, gan zīmola kampaņas, kā arī nodrošinot atbalstu komunikācijas veidošanā. Caune ir absolvējis Rīgas Valsts 1.ģimnāziju un augstāko izglītību ieguvis Banku augstskolā, studējot finanses un ekonomiku.

“Nords Porter Novelli” uzņēmums dibināts 1999.gadā, un šobrīd tā ir viena no lielākajām Baltijas sabiedrisko attiecību aģentūrām, kas pārstāv vienu no pieciem lielākajiem starptautiskajiem aģentūru tīkliem “Porter Novelli International”. “Nords Porter Novelli” ir meitasuzņēmums “NECom” – pasākumu mārketinga un sponsorēšanas aģentūrai Latvijā.

“Nords Porter Novelli” ir 17 gadu pieredze zīmolu vadībā, uzņēmumu reputācijas veidošanā un integrēto komunikāciju kampaņu plānošanā un īstenošanā. Starp “Nords Porter Novelli” vadošajiem klientiem ir “Latvijas Mobilais telefons”, “Linstow Center Management”, “Domenikss”, “Lido” un citi.

Pēc 2015.gada pārskata, “Nords Porter Novelli” darbojies ar 1 449 465 eiro apgrozījumu un 189 335 EUR peļņu.

Uzņēmuma īpašnieki ir Edgars Skulte – 45,9%, Aigars Nords – 44,1% un Andris Rubins – 10%.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Viena no lielākajām PR aģentūrām ar 65 tk EUR apgrozījumu? Nopietni??? 😀

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+