Mobilā versija
+3.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
28. oktobris, 2014
Drukāt

Norūda izturību

Foto - Latvijas ArmijaFoto - Latvijas Armija

Ādažu bāzē vairāk nekā 100 karavīru no ASV, Latvijas un Norvēģijas piedalījušies fiziskās izturības un militāro prasmju sacensībās, kuras rīkoja ASV 1. kavalērijas brigādes “Ironhorse” kaujas vienība.

Mācību uzdevumi bija veikt atspiešanos ar bruņuvesti mugurā un vēdera preses vingrinājumus, turot bruņu vesti, veikt 100 metru lēcienu un atspiešanās vingrinājumu uzdevumu, kam sekoja 3,2 km skrējiens pa Ādažu bāzi un 5 km maršs uz šautuvi. Pēc tam karavīriem bija jāizpilda stresa šaušanas vingrinājums – pēc pretinieka uzbrukuma jāveic šaušana pa mērķiem no trim pozīcijām.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniKāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+