Mobilā versija
+7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
20. decembris, 2013
Drukāt

Norvēģi dāvina auto Latvijas bruņotajiem spēkiem (4)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Vakar Rīgā Apgādes un pakalpojumu centrā svinīgā ceremonijā bruņoto spēku vienības saņēma 154 Norvēģijas dāvinātas automašīnas.

Atslēgas saņēma štāba bataljona un zemessardzes 17. pretgaisa aizsardzības bataljona karavīri, un pirmās 34 dāvinātās automašīnas dosies uz vienībām. Tuvākajā laikā arī citas bruņoto spēku vienības saņems Norvēģijas dāvātās automašīnas. Latvijas armija dāvinājumā no Norvēģijas pirms mēneša saņēmusi 134 “Scania” piecu un astoņu tonnu kravas mašīnas, astoņas “Scania” tehnikas evakuācijas mašīnas un 12 “Mercedes-Benz” sanitārās mašīnas. Norvēģijas bruņotajos spēkos šīs automašīnas atradās ilgtermiņa glabāšanā (rezervē). Tās ražotas 90. gados un ir darba kārtībā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Divas izgrabejusas lidmasinas, tris helikopteri, 6 uzpuceti ordenaini generali, duciem pulkvezu un tagad vel 154 nolietoti autini.

  2. Norvēģiem labāk atdot tos vecos sūdus da jebkam nekā maksāt par utilizāciju.

  3. Neaizmirstiet piebilst – “ponosennije mašini” – lietotas vai nolietotas automašīnas! Paldies norvēģiem, ka neizmeta miskastēs. “loti pagodinoši!

  4. Paldies! Noderees!

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+