Norvēģi piesmej vāciešus un samazina Latvijas izredzes 0

Acīmredzamais neticamais – pasaules čempionāta spēlē Stokholmā Norvēģijas hokeja izlase svētdien ar 12:4 pārspēja Vācijas valstsvienību.

FOTO. Mākslīgais intelekts nosauc 10 pasaules pievilcīgākos vīriešus. Starp tiem – pretrunīgi vērtēts Latvijas politiķis
“Citreiz pirms koncerta nepieciešams atgādināt ētiku un pieklājības etiķeti” – Madara Raabe vīlusies par koncertā Siguldā pieredzēto
Notriektā tautumeita 10

Norvēģiem 3+3 Patrikam Toresenam, bet četras rezultatīvas piespēles Mortena Aska kontā. Divus vārtus guva Marts Trigs, pa vieniem – Jonass Holoss, Larss Eriks Špets, Juha Kaunismaki un Martins Roimarks.

Vāciešiem pa ripai iemeta Džastins Krugers, Kristofers Fišers, Patriks Reimers un Markus Kinkss.

Norvēģijas izlase jau nepilnās piecās minūtēs izvirzījās vadībā ar 3:0, bet otrajā trešdaļā pārsvaru palielināja līdz 9:0. Vācieši iepriekšējās spēlēs demonstrēja ļoti sīkstu un fizisku hokeju, bet šoreiz atļāva pretiniekiem darīt visu, ko viņi vēlas. Tāpēc arī tik apkaunojošs rezultāts.

Tādējādi turnīra tabulā Norvēģijas hokejisti ar 10 punktiem nostiprinājās ceturtajā vietā, bet Vācija ar sešiem punktiem ieņem sesto pozīciju. Šis norvēģu panākums Latvijas izredzes iekļūt ceturtdaļfinālā samazinājis līdz minimumam. Lai tas notiktu, mums pašiem rīt jāuzvar Dānija un parīt – Zviedrija, tāpat arī jāsagaida norvēģu neveiksme pret dāņiem grupu turnīra pēdējā mačā.