Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
9. maijs, 2016
Drukāt

Norvēģijā atvērs Joņeva “Jelgava 94” tulkojumu

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Latvijas vēstniecībā Norvēģijā šodien plkst.18 notiks latviešu rakstnieka Jāņa Joņeva romāna “Jelgava 94” norvēģu valodas izdevuma atklāšana, kurā piedalīsies grāmatas autors un tās tulkotājs norvēģu valodā Snorre Karkonens-Svensons, aģentūru LETA informēja Ārlietu ministrijā.

Joņevs bijis literatūras kritiķis, tekstu autors un tulkotājs no franču valodas. Viņa pazīstamākais romāns “Jelgava 94” ir izdots 2013.gadā un saņēmis vairākas godalgas, to skaitā Eiropas Savienības (ES) Literatūras balvu un Latvijas Literatūras gada balvu.

Šajā gadā ir izdots romāna “Jelgava 94” tulkojums franču valodā. Darbs ir tulkots un sagatavots izdošanai arī angļu un krievu valodā.

Pasākumu organizē Latvijas vēstniecība sadarbībā ar izdevniecību “Bokbyen Forlag” un kultūras biedrību “Norvēģija-Latvija”.

Pievienot komentāru

Nacionālais vēstures muzejs: Gribam skaidrību, kad pils rekonstrukcija beigsiesLatvijas Nacionālais vēstures muzejs (LNVM) vēlas skaidrību par to, cik ilgi ievilksies Rīgas pils kastelas daļas restaurācija un pārbūve, aģentūrai BNS teica LNVM direktors Arnis Radiņš.
Draugiem Facebook Twitter Google+