Mobilā versija
Brīdinājums +18.3°C
Ausma, Ausmis, Ingūna, Inguna, Inguns
Pirmdiena, 26. jūnijs, 2017
9. maijs, 2016
Drukāt

Norvēģijā atvērs Joņeva “Jelgava 94” tulkojumu

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Latvijas vēstniecībā Norvēģijā šodien plkst.18 notiks latviešu rakstnieka Jāņa Joņeva romāna “Jelgava 94” norvēģu valodas izdevuma atklāšana, kurā piedalīsies grāmatas autors un tās tulkotājs norvēģu valodā Snorre Karkonens-Svensons, aģentūru LETA informēja Ārlietu ministrijā.

Joņevs bijis literatūras kritiķis, tekstu autors un tulkotājs no franču valodas. Viņa pazīstamākais romāns “Jelgava 94” ir izdots 2013.gadā un saņēmis vairākas godalgas, to skaitā Eiropas Savienības (ES) Literatūras balvu un Latvijas Literatūras gada balvu.

Šajā gadā ir izdots romāna “Jelgava 94” tulkojums franču valodā. Darbs ir tulkots un sagatavots izdošanai arī angļu un krievu valodā.

Pasākumu organizē Latvijas vēstniecība sadarbībā ar izdevniecību “Bokbyen Forlag” un kultūras biedrību “Norvēģija-Latvija”.

Pievienot komentāru

"Serebreņņikova lietā" rīkos protesta akcijuPēc tam, kad 21. jūnijā Maskavas Presņas rajona tiesa arestēja bijušo "Gogoļa centra" direktoru Alekseju Malobrodski, 28. jūnijā Krievijas galvaspilsētas teātru darbinieki nolēmuši rīkot protesta akciju, ziņo "Radio Svoboda".
Draugiem Facebook Twitter Google+