Mobilā versija
Brīdinājums +16.9°C
Guntra, Marianna, Ginters
Trešdiena, 20. septembris, 2017
24. janvāris, 2016
Drukāt

Norvēģija uz laiku aptur nelegālo imigrantu deportēšanu uz Krieviju

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Atsaucoties Krievijas varasiestāžu lūgumam, Norvēģija uz laiku apturējusi nelegālo imigrantu deportēšanu atpakaļ uz Krieviju, paziņoja Norvēģijas ārlietu ministrs Berge Brende

“Krievija vēlas apspriest procedūru, kas skar [nelegālo imigrantu] atgriešanos. Mums šī vēlme ir saprotama, sarunas tiks atsāktas jaunnedēļ. Patlaban un līdz tālākiem rīkojumiem bēgļu izsūtīšana caur Stūrskugas kontrolpunktu ir apturēta,” norādīja ministrs.

Galvenais iemesls nelegālo imigrantu deportēšanas pagaidu apturēšanai ir nepieciešamība nodrošināt šīs procedūras drošību, piebilda ministrs. Tiek apsvērta iespēja nosūtīt deportējamos imigrantus ar lidmašīnām uz Murmansku un Maskavu.

Lai atrisinātu situāciju ar nelegālajiem imigrantiem, kas izveidojusies uz Norvēģijas-Krievijas robežas, ārkārtīgi svarīga ir sapratne pušu starpā, uzsvēra ministrs.

Novembrī un decembrī Norvēģija uz Krieviju atpakaļ nosūtīja apmēram 600 nelegālos imigrantus.

Pievienot komentāru

Spānijas policija veic kratīšanu Katalonijas valdības ēkāsSpānijas policija trešdien Barselonā veikusi kratīšanu vairākās Katalonijas valdības ēkās, paziņojusi reģiona valdības preses pārstāve.
Draugiem Facebook Twitter Google+