×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
4. aprīlis, 2014
Drukāt

Norvēģijas ziemeļu pilsētā Trumsē atklāj izstādi par Rīgu

Ārlietu ministrijas fotoĀrlietu ministrijas foto

Ceturtdien, 3. aprīlī Norvēģijas ziemeļu pilsētā Trumsē notika Rīgai kā Eiropas 2014. gada kultūras galvaspilsētai veltītu pasākumu programma, kuru organizēja Latvijas vēstnieks Norvēģijā Indulis Ābelis un Latvijas goda konsuls Trumsē Kore-Bjorns Kongsnes (Kåre-Bjørn Kongsnes), ziņo Ārlietu ministrija.

Trumses biznesa un kultūras aprindu pārstāvjus vēstnieks un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pārstāvis Norvēģijā Gatis Ginters iepazīstināja ar uzņēmējdarbības un tūrisma iespējām Latvijā un ar kultūras galvaspilsētas pasākumu programmu Rīgā un tās apkārtnē. Trumses biznesa un industriālajā parkā Linken notika izstādes “Dizaineri un meistari Rīgas radošajos kvartālos” atklāšana, kurā uzrunu teica arī pasākumu goda viesis Trumses mērs Jens Johans Hjorts (Jens Johan Hjort).

Izstāde iepazīstina skatītājus ar Latvijas galvaspilsētas radošo kvartālu dizaineriem un meistariem, kas savu produktu no idejas līdz realizācijai radījuši paši. Produktu spektrs ir ļoti plašs – tie ir universitātes laboratorijās tapuši roboti, vingrošanas rīki, apavi, starptautiski mākslas izdevumi, sociālā biznesa projekti, kas ir kļuvuši par unikālu pilsētas radošuma zīmi un tiek pārdoti visā pasaulē. Izstādē piedalās: RTU Robotikas klubs, biedrība Grafiskie stāsti, portāls Arterritory, konditoreja arbOOz, velosipēdu darbnīca Ērenpreiss, sociālais uzņēmējs Lude, sietspiedes darbnīca Darva, dēļu sporta inventāra ražotājs Lokal Boards, modes zīmols QooQoo, apavu zīmols Woolings, dizaina apvienība Design Catering.

Izstāde Trumsē būs apskatāma līdz 11. aprīlim, tad tā ceļos uz Kristiansandu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+