×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.5°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
24. februāris, 2017
Drukāt

“Norwegian” piedāvās lidojumus starp ASV un Eiropu, kuru biļešu cenas sāksies no 65 dolāriem (1)

Norvēģijas zemo cenu aviokompānijas "Norwegian Air Shuttle" lidmašīna. Foto - LETANorvēģijas zemo cenu aviokompānijas "Norwegian Air Shuttle" lidmašīna. Foto - LETA

Norvēģijas zemo cenu lidsabiedrība “Norwegian Air Shuttle” (“Norwegian”) plāno piedāvāt transatlantiskos lidojumus desmit jaunos maršrutos starp ASV un Eiropu, biļešu cenas vienā virzienā paredzot no 65 dolāriem (62 eiro), teikts aviokompānijas paziņojumā.

“Norwegian Air Shuttle” paplašinās savu lidojumu tīklu uz ASV, sākot no jūnija vidus, pēc tam, kad decembrī no Savienotajām Valstīm tika saņemts ilgi gaidītais apstiprinājums tās Īrijas struktūrvienībai “Norwegian Air International” veikt lidojumus pāri Atlantijas okeānam.

Aviokompānijas piedāvātās 65 dolāru biļetes būs vienvirziena ceļojumam uz galamērķiem Lielbritānijā un Īrijā no mazākām lidostām Ņujorkas štatā, Rodailendas štata Providensā un Konektikutas štata Hārtfordā.

“Norwegian Air Shuttle” gan norāda, ka vienvirziena biļetes par šādu cenu tiks piedāvātas ierobežotā skaitā, nākamajam cenu līmenim sākoties no 99 dolāriem. Turklāt šajā cenā neietilpst bagāža, ēdieni un dzērieni, sēdvietas rezervācija, sega vai citi labumi.

Salīdzinājumam, vienvirziena biļetes cena no Ņujorkas uz Dublinu jūnija vidū ar citām aviokompānijām svārstās no 655 līdz 2755 dolāriem.

Aizvien sīvāka konkurence transatlantiskajos maršrutos pamudinājusi rīkoties arī citas lielākās Eiropas aviokompānijas.

Lielbritānijas aviosabiedrības “British Airways” īpašniece – holdingkompānija “International Airlines Group” (IAG) – plāno šogad sākt piedāvāt zemo cenu transatlantiskos lidojumus no Barselonas uz galamērķiem ASV. Tikmēr Francijas “Air France” arī iecerējusi izveidot jaunu zemo cenu struktūrvienību, bet Vācijas “Lufthansa” paplašina tālo lidojumu piedāvājumus, izmantojot struktūrvienību “Eurowings”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. vai tad lidenē būs jāstāv kājās un
    būs caurvējš ka vajag segu?

Draugiem Facebook Twitter Google+