Mobilā versija
+4.7°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
29. oktobris, 2014
Drukāt

Nosaka zaļo iepirkumu

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Valdība vakar noteica prasības publiskajam iepirkumam, kurā izmanto vides kritērijus, jeb tā sauktajam zaļajam publiskajam iepirkumam.

Valdības noteikumos iekļauti zaļā publiskā iepirkuma principi pārtikas produktu piegādes un ēdināšanas pakalpojumu iepirkumiem, prasība pārtikas produktu piegādes iepirkumus dalīt daļās, pārtikas produktu piegādes un ēdināšanas pakalpojumu iepirkumu tehniskajās specifikācijās iekļaujamās prasības un citi kritēriji.

Pasūtītājs varēs noteikt, cik procentiem vai kādam minimālajam apjomam no iepirkuma kopējā pārtikas produktu klāsta jāatbilst bioloģiskās lauksaimniecības vai nacionālās pārtikas kvalitātes shēmas vai tās produktu kvalitātes rādītāju, vai lauksaimniecības produktu integrētās audzēšanas prasībām.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums Latvijas vēsturē (13)Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums atjaunotās Latvijas vēsturē
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+