Mobilā versija
+3.8°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
29. oktobris, 2014
Drukāt

Nosaka zaļo iepirkumu

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Valdība vakar noteica prasības publiskajam iepirkumam, kurā izmanto vides kritērijus, jeb tā sauktajam zaļajam publiskajam iepirkumam.

Valdības noteikumos iekļauti zaļā publiskā iepirkuma principi pārtikas produktu piegādes un ēdināšanas pakalpojumu iepirkumiem, prasība pārtikas produktu piegādes iepirkumus dalīt daļās, pārtikas produktu piegādes un ēdināšanas pakalpojumu iepirkumu tehniskajās specifikācijās iekļaujamās prasības un citi kritēriji.

Pasūtītājs varēs noteikt, cik procentiem vai kādam minimālajam apjomam no iepirkuma kopējā pārtikas produktu klāsta jāatbilst bioloģiskās lauksaimniecības vai nacionālās pārtikas kvalitātes shēmas vai tās produktu kvalitātes rādītāju, vai lauksaimniecības produktu integrētās audzēšanas prasībām.

Pievienot komentāru

Zemniekus balsta ar pašu nākotnes naudu (2)Seši miljoni eiro prasīto 30 vietā – ar šādu atbalstu var rēķināties graudkopji, ja valdība šodien apstiprinās zemnieku lūgumu pēc valstiskas palīdzības.
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
No 1. janvāra gaidāms algas pieaugums (3)Valdība šodien atbalstīja Labklājības ministrijas (LM) sagatavotos grozījumus Ministru kabineta noteikumos, kas paredz minimālās mēneša darba algas palielināšanu no 370 līdz 380 eiro.
Draugiem Facebook Twitter Google+