Mobilā versija
+4.9°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
29. oktobris, 2014
Drukāt

Nosaka zaļo iepirkumu

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Valdība vakar noteica prasības publiskajam iepirkumam, kurā izmanto vides kritērijus, jeb tā sauktajam zaļajam publiskajam iepirkumam.

Valdības noteikumos iekļauti zaļā publiskā iepirkuma principi pārtikas produktu piegādes un ēdināšanas pakalpojumu iepirkumiem, prasība pārtikas produktu piegādes iepirkumus dalīt daļās, pārtikas produktu piegādes un ēdināšanas pakalpojumu iepirkumu tehniskajās specifikācijās iekļaujamās prasības un citi kritēriji.

Pasūtītājs varēs noteikt, cik procentiem vai kādam minimālajam apjomam no iepirkuma kopējā pārtikas produktu klāsta jāatbilst bioloģiskās lauksaimniecības vai nacionālās pārtikas kvalitātes shēmas vai tās produktu kvalitātes rādītāju, vai lauksaimniecības produktu integrētās audzēšanas prasībām.

Pievienot komentāru

Tomātaudzētāji "Mežvidi" pārstrādās ogas un kaņepesSIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi
Putnu gripa pietuvojusies Latvijai (3)Vairākās Eiropas Savienības (ES) valstīs atklāts bīstamais putnu gripas vīruss, un Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) norāda, ka ir pamats satraukumam arī Latvijā, sestdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.
Pasaulē
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr: Valsts izģērbj mazo uzņēmēju (10)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Draugiem Facebook Twitter Google+