×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
20. janvāris, 2018
Drukāt

Nosaki negatīvo enerģiju mājās ar glāzi ūdens. Vienkārši un iedarbīgi! (6)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ir daudz tehniku, kā noteikt, vai tavās mājās ir negatīva enerģija. Šoreiz piedāvājam vienu no vienkāršākajiem veidiem, kā attīrīt māju no negatīvās enerģijas un radīt harmonisku vidi mājās un ģimenē.

Mūsu mājas ir vieta, kur dažādas emocijas satiekas – mūsu jūtas, domas un emocijas rada noteikta tipa enerģiju, bet arī pievelk citas enerģijas. Ģimenes locekļi, kaimiņi vai ciemiņi var mājās ienest negatīvo enerģiju, kas patiesi var ietekmēt mūsu labsajūtu.

Līdz ko šīs enerģijas ienāk mājās, tās sāk ietekmēt visu mūsu dzīvi. Tās var radīt robu budžetā, bojāt attiecības ģimenes locekļu starpā un izjaukt kopējo mājas harmoniju. Rezultātā tu jutīsies nemierīga, salauzta un bez vēlmes dzīvot. Lai vai kā, simptomus nevar pamanīt uzreiz, tāpēc svarīgi zināt kā jau laikus iespējams atbrīvoties no nevēlamajām enerģijām.

Paņem caurspīdīgu glāzi un ieber tajā jūras sāli – tai būtu jāpiepilda aptuveni vienu trešdaļu glāzes. Pēc tam piepildi to ar ūdeni un dodies uz telpu, kur, tavuprāt, ir vissliktākā enerģija. Noliec glāzi kādā tumšākā stūrī un atstāj to uz diennakti. Pārliecinies, lai neviens glāzi nepārvieto uz citu vietu. Pēc dienas pārbaudi glāzi – ja tā ir tāda pati kā iepriekš, tad šai istabā nav negatīvā enerģija. Vari pamēģināt šo triku arī citā istabā un skatīties, kas notiks.

Ja glāzei ir traipi un tā nepavisam neizskatās kā iepriekš, tas ir slikto enerģiju klātesamības rezultāts. Šajā gadījumā atkārto triku ar glāzi tik ilgi, kamēr tā paliek tāda, kā to atstāji.

dieviete2

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Stulbumam nav robežu…

 2. Raguunnaguciema Ostaps Atbildēt

  Lasu un domāju – kā tas nāk, ka reiz tik cienījamā Lauķu Avīze pārvērtusies par idiota SPRAVOČŅIKU?

 3. Vairāk tik ņematies ar enerģijas pētīšanu…Ja gribat svaigu gaisu,sadedziniet kādu lauru lapu vai kadiķa zariņu un pēc kāda laika atveriet logu !

 4. http://lotoguru.eu Atbildēt

  Tikko sācies jauns gads. Vai pāršķirsi lapu savā dzīvē, atstājot pagātnē, kas pieder pagātnei, atverot durvis dzīvei, par kādu vienmēr esi sapņojusi? Jauns auto, sava dzīves telpa, jauni draugi, piepildītas attiecības, vaļasprieks un aizrautība ar dzīvi. Padari 2017. par labāko gadu, ko esi piedzīvojusi!
  Starp citu – katra līdz marta beigām iegādātā Sindikāta pakete ir arī tava biļete papildus izlozei, kuras balvu fondā ne tikai trīs dizaina un tehnikas meistardarbi, bet arī pilnīgi jauns, jaudas un skaistuma pilnības iemiesojums BMW X6. Doties pretī savas Veiksmes izstieptajām rokām.

 5. jūk pa savam

 6. Bet ja =jūras sāls= būs ar piemaisījumiem un tie nostāsies kaut kur glāzē, tad mans mājas miers būs iedragāts un ne pa jokam…….

Draugiem Facebook Twitter Google+