Horoskopi un mistika

Līgava piecinieks, līgavainis septītnieks… Noskaidro ģimenes numeroloģiju! 2

Saskaitāt visus burtu ciparus kopā gan vārdam, gan arī uzvārdam līdz viena cipara skaitlim. Līgavaiņa vārds ir Jānis Lapsiņš, bet līgavas vārds ir Solvita Vizāne, tātad:

Jānis: 6+2+3+4+8=23=2+3=5
Lapsiņš: 9+1+6+8+4+4+9=41=1+4=5
Līgavaiņa kods: 5+5=10=1+0=1

Solvita: 8+5+9+4+4+1+1=32=3+2=5
Vizāne: 4+4+5+2+3+7=25=2+5=7
Līgavas kods: 5+7=12=1+2=3

Pāra kods: 1+3=4

Tātad šī pāra kods ir 4, un pāra raksturojums atbildīs 4. koda raksturojumam. Tagad tik atliek svarīgākais, noskaidrot kā jūsu vārdu enerģētika ietekmēs jūsu attiecības.

Vieninieks: palīdzēs katram ģimenes loceklim gan nopelnīt naudu, gan arī to tērēt. Skopuma un izšķērdības jūsu ģimenē nebūs, visi finansu jautājumus jūs atrisināsiet nepiespiestā gaisotnē, teiksim, pie vakariņu galda. Bērni tādās ģimenēs spēj novērtēt un zina vērtību katram nopelnītajam centam, nebaidās no grūtībām un lieliski orientējas mūsdienu pasaulē.

Divnieks: šī cipara enerģētika mūžīgi provocē “vētru ūdensglāzē”, nesaskaņas mājinieku starpā uzliesmo kā šaujampulveris, bet viena sliktais garastāvoklis ir spējīgs sabojāt visu atlikušo dienu pārējiem. Pēc kaislīgiem strīdiem ģimenē uz dažām dienām iestājas miers un klusums. Tieši līdz nākamajam uzliesmojumam.

Trijnieks: pārsteidzoši pozitīvs cipars, tas dāvā ģimenei mīlestības un radošuma enerģiju. Ģimenes pavards gluži kā magnēts pievelk talantīgus cilvēkus mājā vienmēr ir daudz viesu, un bērni aktīvi attīstās radošā gaisotnē, ātri apzinoties savu aicinājumu. Strīdi rodas tikai ideoloģisku iemeslu dēļ.

Četrinieks: jūsu māja visu laiku ir pilna ar cilvēkiem – brālēni no Balviem, vecvecāki no Liepājas un citi radi, kuri jūsu viesmīlību uztver kā lielisku alternatīvu viesnīcai, bet draugi no citām pilsētām zina pavisam noteikti, ka pie jums viņiem netiks atteiktas naktsmājas. Pie jums vienmēr ir trokšņaini un jautri, ja arī rodas kādas problēmas, tad tās tiek atrisinātas kopīgi un nekavējoties. Jaunākajiem un vecākajiem ir ļoti līdzīgas intereses: visbiežāk tūrisms, sports un makšķerēšana.

Piecinieks: šādu attiecību modeli ir ļoti grūti nosaukt par ģimeni, tik ļoti tās locekļi dreb par savu brīvību un neatkarību. Kaķiem, kas dzīvo katrs par sevi, ir samērā grūti izveidot stingras savstarpējas attiecības vienam ar otru, tāpēc, lai izveidotu spēcīgu laulību, neiztikt bez spēcīgām jūtām – vai bez trešo personu iejaukšanās.

Sešinieks: šī savienība ilgst tieši tik ilgi, kamēr ir draugi un tuvinieki, kuri ir ar mieru samierināt vai atbalstīt laulātos. Kaut arī vīriem ir spēcīgas jūtas pret sievām, izejot ārpus mājas sienām kā vieni, tā arī otri ir spējīgi uz nodevību. Savstarpējās krāpšanas un meli atstāj ietekmi uz bērniem, kuriem vecāku uzvedības dēļ ir ļoti grūti saprast “kas ir labi un kas – slikti”.

Septītnieks: šādā ģimenē valda mīlestība, draudzība un savstarpēja cieņa, bet skandālu nemēdz būt nemaz – pat ja ļoti retos gadījumos šī laulība izjūk, laulātie iztiek bez abpusējā pretenzijām un aizvainojumiem. Bērnu audzināšana un rūpes par vecākiem šajā ģimenē ir primārās lietas, nākamā ir jautājumi, kuri saistīti ar izglītības saņemšanu un pašattīstību.

Astotnieks: šī ir ģimene vistiešākajā nozīmē. Visi mājinieki stāv kā klints viens par otru, vīri kā bez prāta mīl sievas, bērniem tiek visa vecāku mīlestība, vecākajai paaudzei – rūpes un uzmanība. Vienīgais, kā pietrūkst šai ģimenei, ir pacietība atrisināt saimnieciska rakstura problēmiņas. Par laimi materiālās grūtības apiet šo ģimeni ar līkumu, vienīgais, no kā vajadzētu izvairīties – sīkas ķildas par ikdienišķiem sīkumiem.

Saistītie raksti

Devītnieks: šis ir reti sastopams ģimenes modelis. Tajā tiek stingri ievēroti noteikumi, un visbiežāk bērni turpina šīs ģimenes tradīcijas. Laulātos apvieno ne tikai abpusējas jūtas, bet arī kopīgi uzdevumu, intereses un mērķi: vīrs ar sievu var pat strādāt vienā uzņēmumā. Kopā ar bērniem ierīko dārzu, nodarbojas ar suņu audzēšanu, aizraujas ar tradicionālo amatniecību vai arī draudzīgi dzied vienā korī.

Nu, lūk, skaitļošana ir beigusies – ģimenes kods ir noteikt un tika noskaidrots kādas attiecības veidosies starp laulātajiem, bērniem un citiem ģimenes locekļiem. Labi, ja sanāca 1,3,7,8, vai 9. Bet ko darīt ar 2 un 5? Ko darīt, ja tas attiecību modelis, kāds jums iznāca, jūs neapmierina, bet kāzas jau sestdien? Viss ir ļoti vienkārši! Ir ļoti daudzas lietas, kas var izmainīt jūsu ģimenes numeroloģiju. Piemēram, pārbraukšana uz citu dzīves vietu vai bērna piedzimšana. Numeroloģija ir tik plaša un dažāda. Šeit tika apskatīts veids, kā izrēķināt kodu pēc vārda un uzvārda, bet vēl jau var rēķināt ar dzimšanas gadiem un datumiem. Iespēju ir tik daudz…. Un galu galā, jūs varat tam visam atmest ar roku un vienkārši nenoticēt, paļaujoties uz likteni.

 

LA.lv
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Horoskops sieviešu zināšanai. Kurā jomā tavs vīrietis ir ideāls?
3 dienas
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Nevajag izdarīt visu iespējamo! Horoskops 11.novembrim
3 dienas
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Planētas vilina gremdēties sapņos! Horoskopi 12. – 18.novembrim
3 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

SD
Sandra Dieziņa

Laukos
Firma Liepājā, īpašnieki – Krievijā, uz kuģa – ukraiņi un krievi. Kā zvejnieki kļūst par shēmotāju ķīlniekiem
30 minūtes
ĢZ
Ģirts Zvirbulis
Latvijā
Partijas “iepauzē” ar valdības veidošanu 1
48 minūtes
LE
LETA
Dabā
Kādi laikapstākļi gaidāmi 18.novembrī? Jaunākā sinoptiķu prognoze
42 minūtes
LA
LA.lv
Ekonomika
Valstij pasniegti īpaši Latvijas simtgades ģerboņi
2 stundas
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Trampa draugi iznāk no skapja
1 stunda