Mobilā versija
+3.8°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
2. augusts, 2016
Drukāt

Uz “Gramophone” balvām pretendē pieci ar Latviju saistīti ieraksti

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Prestižais britu mūzikas žurnāls “Gramophone” nosaucis savas mūzikas balvas nominantus, starp kuriem arī pieci ar Latviju saistīti ieraksti.

Balvai nominēts Barbaras Haniganas un Bavārijas Radio simfoniskā orķestra Andra Nelsona vadībā tapušais dāņu komponista Hansa Abrahamsena mūzikas albums “let me tell you” (Winter & Winter), kā arī Sigvarda Kļavas vadītā Latvijas Radio kora ierakstītais ukraiņu skaņraža Valentīna Silvestrova mūzikas albums “To thee we sing” (Ondine).

Andris Nelsons kopā ar Bostonas Simfonisko orķestri nominēts arī “Gramophone” balvai par Šostakoviča Simfonijas No. 10 ierakstu.

Starp operu ierakstiem uz balvu pretendēs arī Čaikovska “Pīķa dāma”, kuras izrādi diriģējis Mariss Jansons, bet kategorijā “Kamermūzika” starp nominantiem “Artemis kvartets” ar vijolnieci Vinetu Sareiku par Brāmsa Kvarteta No. 1. un No. 3. ierakstu.

12. augustā iznāks žurnāla septembra numurs, kurā publicēs “īso sarakstu” – trīs nominantus katrā kategorijā.

Pievienot komentāru

Grāmatu tirgotāju apetīte – pārāk liela (1)Grāmatu pircēji saka – grāmatas ir dārgas. Izdevēji – grāmatu tirgotāju apetīte ir pārāk liela. Tirgotāji – grāmatu tirdzniecība vairs nav bizness, bet tikai hobijs… Kuram taisnība?
Draugiem Facebook Twitter Google+