Sports
Citi sporta veidi

Nosaukti pretendenti 2017. gada Latvijas labākā sportista balvai 16

foto – Edijs Pālens/LETA

Uz Latvijas 2017.gada labākā sportista balvu pretendēs basketbolists Kristaps Porziņģis, skeletonists Martins Dukurs, biatlonists Andrejs Rastorgujevs, bokseris Mairis Briedis un smaiļotājs Aleksejs Rumjancevs, savukārt dāmām par trofeju spēkosies tenisistes Aļona Ostapenko un Anastasija Sevastova, kā arī septiņcīņniece Laura Ikauniece-Admidiņa, svarcēlāja Rebeka Koha un cīkstone Anastasija Grigorjeva.

Pērn par labākajiem tika nosaukti Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) zvaigzne Kristaps Porziņģis un Ikauniece-Admidiņa.
Latvijas Gada balvu sportā pasniegšanas ceremonija notiks 21.decembrī, kinoteātra “Splendid Palace” telpās. Pasākumā tiks godināti sportisti 11 nominācijās.

Balvas saņems labākais Latvijas sportists, labākā Latvijas sportiste, labākais tehnisko sporta veidu sportists, labākais Latvijas treneris, labākā Latvijas sporta spēļu komanda, labākā Latvijas komanda individuālajos sporta veidos, gada uzlecošā zvaigzne, gada sporta notikums Latvijā, gada notikums tautas sportā, kā arī tiks pasniegta Latvijas Paralimpiskās komitejas speciālbalva, kā arī balva par mūža ieguldījumu Latvijas sportā.

Pretendentus šajās nominācijās izvirzīja sporta žurnālisti un federācijas, Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) pārstāvji un citi nozares eksperti.
Papildu šīm nominācijām 21.decembrī tiks pasniegta balva Gada sporta skolotājam, kuru noteiks Latvijas Izglītības un zinātnes ministrija (IZM). Tāpat tiks pasniegta Latvijas Televīzijas (LTV) speciālbalva paraugs sportā un balva sporta žurnālistam.

LA.lv